5 головних причин, чому ви повинні використовувати API

Програмований інтерфейс або API дозволяє двом додаткам взаємодіяти один з одним, використовуючи API як міст або посередник. Якщо ви не знайомі з тим, як інтегрувати API, можливо, ви витрачаєте багато часу без потреби, пишучи багато коду з нуля. Іншими словами, можливо, ви занадто багато працюєте!

Ви витрачаєте час, пишучи багато коду з нуля?
Це головна причина, по якій вам потрібно почати розглядати інтеграцію API у своє програмне забезпечення. Отже, ми поговоримо про те, як не винаходити велосипед щоразу, коли ви створюєте додаток. API міг би відновити не лише час, витрачений на кодування; Написання великої кількості додаткового коду також означає, що ви відкриваєте себе перед можливістю випадкового внесення помилок – або ненавмисної поведінки. Ваш новий код не виграє від «мудрості натовпу», яку можуть принести API. Професійний API із спеціалізованого джерела часто має багато тисяч користувачів/споживачів, які використовували API раніше, і це означає, що будь-які проблеми та зламки, ймовірно, були виявлені та усунені ще до того, як ви почнете власноручне кодування.

Чи важко використовувати API?
Коли я пройшов своє перше стажування з програмування 4 роки тому, у перший цілий місяць, я витратив час на інтеграцію різних API у веб-додаток. Мені було важко інтегрувати, але після інтеграції одного API все стало таким легким і веселим. Все, що мені потрібно було зробити, це звернути увагу на документацію API. Використовуючи RAD Studio Delphi, ми також отримуємо додаткову допомогу, щоб розвинути наші навички. RAD Studio має такі інструменти, як налагоджувач REST, і дивовижно потужні компоненти REST виконують всю важку роботу за нас і допомагають сховати низький код від нас і  надають максимальну потужність нашим програмам.

Наприкінці цієї статті ви дізнаєтеся, як використовувати такі корисні, але прості у використанні інструменти для легкої та швидкої інтеграції одного з провідних API у ваші кросплатформні програми Delphi. Це найкращий секрет про Delphi, який користувачі інших комп’ютерних мов часто не помічають – «RAD» у RAD Studio означає «швидка розробка додатків», і це не якийсь хитрий маркетинговий хід; RAD Studio як найшвидше втілює ваші програми з ідей у ​​реальність завдяки цій легендарній надійній стабільності додатків Delphi, що означає, що вони продовжують працювати надто довго після того, як багато конкуруючих технологій вийшли з моди або просто застаріли через їхню підтримку під час виконання, яка з часом атрофується.

Чого ця стаття навчить мене щодо використання API у моїх настільних і мобільних програмах?
Я сподіваюся, що цей посібник допоможе вам розпочати кар’єру інтегратора API.

Що ви зробите:

 • Дослідіть різні API та подивитеся, що вони можуть зробити для наших настільних і мобільних додатків
 • Подивитеся, як інтегрувати API для використання у ваших власних програмах
 • Скодуєте демонстраційний кросплатформний додаток за допомогою Delphi, який інтегрує API
 • Єдине, що вам потрібно, це копія RAD Studio та базові знання мови програмування Delphi!

Чи використовуєте ви автоматизацію для підключення до API?
У нас є десятки навчальних посібників зі створення кросплатформного додатка з Delphi FireMonkey і APILayer API. Наприклад, я представив кросплатформну програму Delphi FireMonkey News, яка використовує MediaStack API.

Як почати використовувати API, чи є приклад?
Веб-додатки електронної комерції використовують один API, наприклад Braintree для обробки платежів, і один API для обробки геолокації користувачів, щоб знайти їх адресу та показати їм відповідні продукти.

Ви можете використовувати IPStack для IP-інтелекту та пошуку геолокації. Ви можете дізнатися більше про інтеграцію IPStack з демонстраційною програмою Delphi FireMonkey тут: https://blogs.embarcadero.com/building-a-ip-to-geolocation-app/

Як API дозволяють нам зосередитися на основних та унікальних функціях?
Вибираючи API, ви можете витратити більше часу на покращення наявних функцій і пропонування кращих основних функцій своїм користувачам. APILayer може бути зручним для автоматизації багатьох функцій, таких як:

 • Виявлення мови
 • Підтвердження номера платника ПДВ
 • Курси валют/Конверсія валют
 • Перевірка номера телефону або адреси електронної пошти

Як API зменшують обсяг обслуговування наших програм?

Якщо з API щось пішло не так, їхні спеціальні команди негайно виправляють це. З API ви можете без проблем обробляти мільйони запитів.

Загалом, включивши API у свій продукт, ви можете швидко вивести на ринок виняткове конкурентоспроможне програмне забезпечення. API можуть швидко подбати про ваші прості, але важливі функції.

Як я можу інтегрувати API у мої міжплатформні програми Delphi FireMonkey?
Delphi є провідним середовищем швидкої розробки додатків протягом більш ніж 2 десятиліть. Ви можете швидко створити прототип будь-якого типу програми та спроектувати його для кількох пристроїв у найкоротші терміни. Вибираючи Delphi, ви можете отримати в 5 разів швидший час розробки. Це не пусте твердження – у Embarcadero є дослідження, яке підтверджує свої заяви.

Що таке CountryLayer API?
CountryLayer API – це надійний API даних країни в реальному часі для вашого бізнесу.

 • Ви можете отримати точну інформацію про будь-яку країну світу.
 • Ви можете збагатити свій продукт точними геоданими.
 • Ви можете отримати безкоштовний ключ доступу до API, зареєструвавшись у плані безкоштовної підписки

Перш ніж інтегрувати будь-який API, вам потрібно дізнатися, як розроблено API і які дані вам надаються. Для цього ви можете використовувати REST Debugger

За допомогою налагоджувача REST ви можете легко скопіювати попередньо налаштовані компоненти клієнта REST в буфер обміну, які можна вставити у форми своєї програми. Ці компоненти виконують всю важку роботу з надсилання та отримання запитів до кінцевої точки API. Ми використали це в нашому додатку.

Як я можу використовувати LiveBindings з компонентами REST у моїх програмах Delphi з низьким кодом?
Завдяки потужності LiveBindings Designer ми можемо з’єднати наші компоненти інтерфейсу користувача з будь-якими даними, пов’язуючи їх.

Якщо вам потрібна деяка настройка кожного разу, коли ви надсилаєте запити до кінцевої точки API, ми можемо написати трохи такого коду, щоб отримати лише одну інформацію про країну.


procedure TForm1.BtnSearchClick(Sender: TObject);
begin
  RESTClient2.ResetToDefaults;
  RESTClient2.Accept := 'application/json';
  RESTClient2.AcceptCharset := 'UTF-8, *;q=0.8';
  RESTClient2.BaseURL := Format('http://api.countrylayer.com/v2/name/%s?access_key=%s&fullText=%s', [Edit1.Text, 'a27f44dd66e6153fa97baf552a367554', 'True']);
  ESTRequest2.Execute;
  var JSONValue := TJSONObject.ParseJSONValue(RESTResponse2.Content);
  var JSONArray := JSONValue.GetValue<TJSONArray>('');
  for var ArrayElement in JSONArray do
  begin
    Memo1.Lines.Append('Name: ' + ArrayElement.GetValue<String>('name'));
    Memo1.Lines.Append('Alpha2Code: ' + ArrayElement.GetValue<String>('alpha2Code'));
    Memo1.Lines.Append('Capital: ' + ArrayElement.GetValue<String>('capital'));
    Memo1.Lines.Append('Region: ' + ArrayElement.GetValue<String>('region'));
  end;
end;

procedure TForm1.Button1Click(Sender: TObject);
begin
  RESTRequest1.Execute;
end;

Чому я повинен використовувати API у своїх програмах?
Використання API означає уникнення написання великої кількості коду, а нижчий код означає меншу кількість потенційних областей для помилок, що означає кращу якість.
Хтось інший виконує важку роботу з інтеграції часто складного сортування даних і статистичних даних у легко споживані «розмірні» та добре організовані фрагменти.
«Мудрість натовпу» означає, що популярні API мають багато тисяч, а іноді навіть мільйони користувачів, що означає набагато більшу ймовірність того, що будь-які помилки чи проблеми вже знайдені та вирішені. Будь-які нові проблеми також вирішуються набагато швидше, тому що постачальник API хоче, щоб той самий натовп був щасливим, перш ніж він перетвориться на натовп, який вимагає задоволення!
API означає, що ви уникаєте витрат і обслуговування інфраструктури, необхідної для збору такої інформації, як дані про країну або розвідку IP. Деякі з цих даних можуть бути навіть недоступними для окремих розробників або можуть вимагати ліцензій та юридичних зобов’язань, які не можуть бути доступні для невеликих організацій.
Використання API, особливо за допомогою потужного налагоджувача REST від RAD Studio Delphi, компонентів REST та додаткових інструментів, таких як LiveBindings, робить для нас майже тривіальним підключенням до API – практично без жодних рядків коду. Пам’ятайте: Delphi та його методологія повторного використання компонентів завжди прагнули бути оригінальною платформою з низьким кодом і залишається такою й сьогодні.

Де я можу знайти вихідний код для демонстрації використання CountryLayer API у моїй програмі Delphi?
Ось посилання для повного вихідного коду Delphi для демонстрації CountryLayer API: https://github.com/checkdigits/CountryLayer_example

Істочник: blogs.embarcadero.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи