Apple хоче виробляти власні мікросхеми

Apple, можливо, є однією з найбільш таємних компаній Кремнієвої долини, але її плани щодо переміщення виробництва всіх компонентів власного виробництва були добре встановлені. Вже на шляху до видалення чіпів Intel і AMD з комп’ютерів Mac, Apple зараз, як повідомляється, працює над заміною бездротових компонентів, що постачаються Broadcom і Skyworks Solutions, для власних продуктів.

Згідно зі звітом Bloomberg, Apple наймає «кілька десятків людей» для розробки бездротових радіоприймачів, радіочастотних інтегральних схем, бездротового SoC, а також чіпів Bluetooth і Wi-Fi на своєму заводі в Ірвіні, Каліфорнія. Ця новина з’явилася через день після того, як Apple повідомила співробітникам, що її плани щодо гібридної роботи відкладаються на невизначений термін.

Прагнення Apple замінити своїх постачальників компонентів, які роками виготовляли бездротові чіпи для її пристроїв, не є несподіванкою. Раніше в цьому році аналітик Apple Мін-Чі Куо заявив, що компанія з Купертіно розробить власний модем 5G, чіп, який з’єднує вас із стільниковою мережею, і замінить модем Qualcomm, який зараз використовується в iPad і iPhone.

Apple вже має певний досвід виробництва бездротових чіпів; Останні моделі iPhone включають ультраширокосмуговий U1 для визначення місцезнаходження та зв’язку з іншими пристроями з U1, такими як AirTags. Крім того, чіп H1 всередині AirPods забезпечує швидше та безпечніше з’єднання Bluetooth між навушниками та іншими пристроями.

Там, де Intel стала жертвою процесорів Apple M, Broadcom, Skyworks і Qualcomm незабаром можуть втратити одного зі своїх найбільших і найважливіших клієнтів.

Bloomberg повідомляє, що розширення Ірвіна знаходиться на початковій стадії і поступово збільшуватиметься; немає точного терміну, коли ми можемо очікувати, що iPhone, Mac і, можливо, гарнітура AR будуть використовувати спеціальні бездротові чіпи, хоча вищезгаданий звіт стверджує, що вони з’являться в iPhone 2023 року.

Випустивши власні процесори серії M, Apple продемонструвала, як власні компоненти можуть призвести до підвищення продуктивності та кращої інтеграції між продуктами. Буде цікаво подивитися, як Apple може використовувати користувацькі бездротові чіпи, не контролюючи виробництво та вартість. Імовірно, це створить нові комунікаційні потоки між пристроями Apple, щоб ви могли підключатися та легше передавати файли з одного пристрою на інший. Мабуть, найбільш інтригуючими є повідомлення про модем Apple 5G, який, якщо ми забажаємо досить сильно, міг би знайти свій шлях у MacBook Pro.

Істочник: gizmodo.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи