Chrome OS 96 виправлена, і Google офіційно відновило вступ

Завдяки швидкому темпу оновлень Chrome і ОС Chrome іноді все може піти навпростець. Для ОС, яка зараз перебуває на 96-й ітерації, насправді не було так багато разів, щоб оновлення було настільки фундаментальним недоліком, що Google доводилося витягувати його, виправляти та заново запускати ширший процес оновлення. Якщо ви подивитеся на кількість оновлень, які пройшли досить гладко, відсоток непрацездатних оновлень насправді досить малий.

Незважаючи на це, Chrome OS 96 була зламана, зупинена й її потрібно було виправити, перш ніж її знову представили у світі. У нас немає твердих причин для цього, але явно виникла проблема з додатками Android в ОС Chrome, що спричиняло збої та проблеми з встановленням. На щастя, завжди є спосіб повернутися до попередньої версії ОС на Chromebook, і якщо вам це знадобиться, ви можете дізнатися, як це зробити прямо тут.

Офіційне повідомлення про повернення Chrome OS 96
Минулої ночі я отримав електронний лист від Google про те, що проблеми з Chrome OS 96 були виправлені, а нова виправлена ​​версія активно впроваджується. Коли я сьогодні вранці прийшов до офісу, у моєму системному лотку чекало оновлення, і під час перевірки cros.tech, схоже, усі поточні комп’ютери Chromebook мають бути готові до оновлення M96.

Пам’ятайте, що це оновлення є своєрідним мостом до нового 4-тижневого циклу оновлення, який почнеться з ОС Chrome 97, запланованого на 6 січня. На цьому етапі Chrome оновлюватиметься кожні 4 тижні, а ОС Chrome – через 2 дні. Хоча ми сподіваємося, що LaCrOS з’явиться разом із M97, щоб від’єднати Chrome від ОС Chrome, ми не впевнені, що це станеться на даний момент: однак це з’явиться незабаром. Однак ми впевнені, що 4-тижневий графік починається з цього моменту.

Якщо ваш Chromebook не відображає це останнє оновлення, ви можете перейти в Налаштування > Про ОС Chrome > Перевірити наявність оновлень, натиснути цю кнопку та зачекати, доки Chromebook отримає останню версію ОС. Ми будемо стежити за останньою версією на предмет будь-яких інших недоліків, але ми сподіваємося, що M96 на даний момент повністю згладжений, і він має бути стабільним до наступного оновлення 6 січня. Якщо LaCrOS з’явиться в цей момент, я впевнений, що ми побачимо кілька нерівностей на дорозі, коли він приземлиться, але ми розберемося з цим, коли він прибуде.

Істочник: hitechglitz.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи