Це блокчейн, і він може керувати світом

Якщо ви пишете додатки, будь то розробка на ОС Windows, або, можливо, орієнтація на ширший ринок, що охоплює мобільні пристрої, криптовалюта є сферою бурхливого зростання та потенційних можливостей. Як і гаряча тема штучного інтелекту, криптовалюта є новим кордоном, і, здається, кожен хоче зробити свою ставку.

За останні роки криптовалюта перетворилася на глобальну сенсацію, хоча багато чого ще потрібно дізнатися про цю технологію, що розвивається. Численні занепокоєння хвилюють технологію та її здатність руйнувати традиційні фінансові системи.

Новатори криптовалют хочуть стверджувати, що всі ці нові форми грошового обміну є фінансовими «недовіреними» системами, які безпосередньо не пов’язані з жодним урядом чи національною державою. Але деякі стверджують, що криптовалюта, незмінні токени – NFT, модне слово на даний момент, і Blockchain, технологія, що лежить в основі цих нематеріальних цінностей, є незалежною та надійною системою.

За словами Джозефа А. Грундфеста, американського вченого, незалежно від того, чи вважаєте ви це хорошим чи поганим, це не зовсім вірно. Криптовалюти все ще залежать від базової інфраструктури, яка забезпечує живлення таких криптовалют, як біткойн, більша частина яких розташована в Китаї. Таким чином, китайський уряд теоретично міг би внести зміни до криптовалют на фундаментальному рівні, налаштувавши свою волю на майнерів даних, які забезпечують їх роботу.

Яка історія NFT і мистецтва?
Прямо зараз NFT домінують у технічних новинах. Новинні ЗМІ люблять скупчити історії про суми грошей, які змінюють життя, сплачені за NFT, пов’язану з твором мистецтва, особливо зосереджуючись на фактах, оскільки покупець, по суті, не має нічого відчутного, щоб показати за свої тяжко зароблені гроші. Поєднайте це з використанням штучного інтелекту для створення оригінальних та унікальних картин і творів мистецтва, майже неможливо встояти перед спокусою для журналіста, який хоче заповнити порожню сторінку деякими захоплюючими заголовками: «анонімний автор платить мільйон доларів за NFT абстрактна картина художника ШІ».

Як технічна людина, таке використання Blockchain для забезпечення деталей продажу може виглядати легковажним у порівнянні з багатьма різними компаніями, які вирішують складні проблеми з Blockchain та AI. У той час як деякі інші створюють подібні нелюдські «витвори мистецтва» за допомогою штучного інтелекту або одного з багатьох проектів із відкритим кодом, які використовують шари зображень, які вони об’єднують для створення десятків варіантів зображень для продажу в Інтернеті на ринку NFT. Це менше Боб Росс і більше Робот Росс.

Це блокчейн, і він може керувати світом – NFT
NFT означає «Non-Fungible Token». Це означає, що ви можете обмінювати один актив, у нашому випадку зображення або анімований NFT. Це унікальний цифровий актив, що представляє такі об’єкти, як цифрові твори мистецтва, твіти, зображення, відео та музика. NFT діє трохи як цифрова контрольна сума – за винятком того, що це контрольна сума моменту часу в поєднанні з об’єктом. Отже, NFT відноситься до дуже конкретного зображення або групи зображень у спосіб, який безперечно є цим об’єктом або об’єктами. Це схоже на наявність поштового індексу для поїзда, що завжди означало, що хтось, хто надсилає листа на цей поштовий індекс, завжди потрапляє до поїзда, незалежно від того, де він був і коли ви відправили листа. Це дивна річ, гідна найкращого сюжету фільму сестри Вачовскі. Важко зрозуміти, поки хтось не пояснить, а потім, коли ви думаєте, що розумієте все, ви раптом розумієте, що тепер знаєте достатньо, щоб знати, що знаєте недостатньо.

Це тип криптовалюти і побудований з використанням тих самих концепцій програмування, що і Bitcoin та Ethereum. Відмінність полягає в тому, що ці NFT не можна замінити на ідентичні продукти. Цей NFT завжди буде посилатися на те саме.

Таким чином, NFT надають твору мистецтва або анімаційному відео спеціальний ідентифікаційний номер. Цей ідентифікаційний номер перевіряється та оновлюється щоразу, коли мистецтво купується чи продається.

Це блокчейн, і він може керувати світом
Ці твори мистецтва легко відтворити, ви можете створити подібний твір мистецтва та продати його в Інтернеті, але, оскільки кожен твір мистецтва має свою цінність та ідентифікатор, ті, що дублюються, не матимуть такої ж цінності, як оригінальний твір.

Найкраще те, що ви можете отримати гонорар за кожен проданий твір мистецтва. Це може здатися простим, але NFT начебто допомагають відстежувати всі ці операції в мережі, і творець ілюстрації може без проблем отримати гонорар. Це може забезпечити дотримання та застосування прав на ваш твір мистецтва.

Як я можу почати з NFT?
Перш за все, потрібно зрозуміти, що таке смарт-контракт. Як ці розумні контракти взаємодіють з NFT?

Що таке смарт-контракт?
Смарт-контракти є однією з найпотужніших можливостей технології блокчейн, про яку ми говоримо. Цей смарт-контракт (цифровий контракт) містить умови угоди між користувачами в коді. Ці смарт-контракти можна запрограмувати на виконання в конкретних умовах і існують у мережі блокчейн.

Як технологія блокчейн впливає на ланцюг поставок?
Для багатьох підприємств у різних галузях ключем до успіху є безперебійний та ефективний ланцюг поставок. Блокчейн вже застосовується до складних процесів для усунення потенційних людських помилок. Крім того, це створює більш надійну та автентичну систему в цілому.

Amazon Web Services (AWS) є однією з провідних платформ хмарних обчислень, які пропонують BaaS або Blockchain-as-a-Service.

Цей BaaS від AWS може надати вам можливість легко запустити службу Blockchain. AWS BaaS надає найпростіший спосіб побудови масштабованих мереж блокчейн і додатків бухгалтерської книги для вашого бізнесу.

Технологія блокчейн все ще є сферою розвитку технологій. Незважаючи на це, значна кількість інженерів намагається прийняти та дослідити можливості Blockchain, і ми починаємо бачити багатообіцяючі результати.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи