Доступні безкоштовні видання для спільноти Delphi і C++Builder, оновлені до версії 10.4.2!

Безкоштовні повнофункціональні видання Delphi та C++Builder створені, щоб допомогти вам розпочати програмування. Ці потужні IDE надають усі функції, необхідні для швидкого вивчення надійної розробки додатків.

Коли випустили Community Edition, він зробив усі функції Professional Edition Delphi та C++Builder безкоштовними для студентів та любителів спільноти: включаючи мобільні платформи, базу даних настільних комп’ютерів та повний вихідний код для бібліотек під час виконання. Тепер оновлення 10.4.2 Sydney надає абсолютно новітні функції та оновлену підтримку платформи для Delphi & C++Builder Community Edition.

Немає кращого способу створювати потужні рідні програми для iOS, Android, Windows і macOS з єдиної кодової бази, ніж використання надійної та легкої для вивчення мови Delphi. Це робить його ідеальним вибором для студентів або тих, хто просто хоче щось зробити.

C++Builder — це ваш вибір, якщо ви хочете опанувати таємниці фігурної дужки. Він відкриває величезну різноманітність стандартних бібліотек C++, а також надає вам доступ до потужних бібліотек часу виконання, включених до Delphi. Це виграшна комбінація для розробки C++.

Видання спільноти Delphi і C++Builder призначені для студентів і любителів. Якщо це ви, і ви новачок у програмуванні, завантажте безкоштовне видання Community Edition на ваш вибір [Delphi 10.4.2 CE або C++Builder 10.4.2 CE] і зареєструйтеся на безкоштовний літній набір Learn to Code.

Видання спільноти доступні безкоштовно для розробників і організацій, у яких менше п’яти розробників. Ви повинні мати дохід менше 5000 доларів США. Вони мають ліцензію на один рік та обмежену комерційну ліцензію. Якщо ви не впевнені, чи відповідаєте ви вимогам ліцензії CE, почніть з безкоштовної пробної версії або перегляньте поширені запитання щодо ліцензії Community Edition.

Після того, як ви переростете Community Edition, перейдіть на безстрокову ліцензію з необмеженою комерційною ліцензією та вибирайте між випусками Professional, Enterprise та Architect Delphi, C++Builder і RAD Studio.

Дякуємо всім за терпіння, і ми сподіваємося, що вам сподобається використовувати 10.4.2 CE.В

Істочник: blogs.embarcadero.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи