Електронна платформа послуг державного управління Prozorro

Електронна платформа послуг державного управління Prozorro – це загальнонаціональна телеінформаційна платформа, яка забезпечує зв’язок між громадянами та підприємцями з державними структурами. Це також дозволяє суб’єктам державного управління спілкуватися один з одним.

Платформа електронних закупівель надає громадянам і підприємцям послуги електронного зв’язку з державним управлінням. Завдяки електронним цифровим закупівлям, суб’єкти державного управління та інші суб’єкти, які виконують громадські завдання, можуть безкоштовно надавати свої послуги в електронній формі, їм не потрібно створювати свою власну ІТ-систему.

Переваги за цифровими можливостями

Перевагами електронного сервісу Prozorro в тому, що ними також користуються громадяни і підприємці, які користуються послугами, які надаються – вони можуть використовувати обліковий запис в одній системі для зв’язки з багатьма організаціями з багатьох питань.
Важливо зазначити, що закупівлі не можливо проводити без операторів — електронних торговельних майданчиків, які забезпечують безперешкодний доступ до торговельного сервісу, участі в закупівлях тощо. Серед таких — Українська біржа, яка пропонує:

  1. Безліч можливостей, за рахунок зрозумілого інтерфейсу.
  2. Постійну підтримку клієнтів 24/7.
    Офіційний супровід для всіх суб’єктів.
  3. Можливість стати учасником або замовником серед купівлі продажу — авто, металобрухту, нерухомості, користування надрами, оренди майна, вагонів, приватизації тощо.

Досвід роботи, націленість на зручність користувачів, мета — постійно вдосконалюватись, ось що характеризує українську торговельну біржу. Долучитися до системи може будь-хто за попередньої реєстрацією на ресурсі Prozorro.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи