Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла представив найбільше оновлення Windows за останні десять років

- Advertisement -

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла представив найбільше оновлення Windows за останні десять роківВраховуючи дуополію Apple-Google, яка має тенденцію монетизувати велику частку уваги, особливо серед споживачів, може бути легко забути, що в усьому світі все ще існує понад 1,3 мільярда пристроїв під управлінням Windows.

Ця метрика є однією з багатьох заяв, а також амбіційних цілей, які поставив Microsoft на цьому тижні під час збірки 2021 року, причому не менш ніж сам генеральний директор Microsoft Сатья Наделла обіцяє, що найбільше і найкраще ще попереду. Зокрема, використовуючи частину своєї доповіді у вівторок, щоб пообіцяти, що під рукою одне з найбільших оновлень Windows за останні десять років – оновлення, яке, імовірно, включає новий App Store, а також зміни користувальницького інтерфейсу, які, як розуміють, готують Microsoft. «Я влаштував його за останні кілька місяців, – сказав Наделла про майбутнє оновлення Windows, – і я неймовірно рад наступному поколінню Windows. Ми обіцяємо вам наступне: ми створимо більше можливостей для кожного розробника Windows сьогодні і вітаємо кожного творця, який шукає найбільш інноваційну, нову, відкриту платформу для створення та розповсюдження та монетизації програм. Ми з нетерпінням чекаємо, що дуже скоро ми поділимося цим з іншими »

Незважаючи на подробиці, зауваження Наделли, безумовно, здаються схожими на те, що компанія готує найбільше оновлення для своєї ОС Windows після дебюту Windows 10 у 2015 році. Насправді в липні відзначається 6-річчя випуску Windows 10, тому має сенс оголосити про це оновлення (як повідомляється, із кодовою назвою Sun Valley) цього разу, хоча також важливо пам’ятати, що компанія раніше наголошувала на переході Windows на модель, побудовану приблизно на два оновлення на рік, і що Windows 10 буде останньою за попередньою парадигмою Windows.

- Advertisement -

“Наші амбіції – бути платформою для творців платформ”.

Однак уже було зрозуміло, що Microsoft націлюється на високі показники щодо того, що очікується для Windows, лише з оголошень про роботу, причому в списках оновлення “Sun Valley” згадується, що обов’язки людей включатимуть допомогу “в організації та забезпеченні широкого візуального омолодження досвіду Windows, щоб сигналізувати нашим клієнтам і гарантувати, що Windows вважається найкращим досвідом користувальницької ОС для клієнтів “.

Компанія також рекламувала зміни, що стосуються таких продуктів, як Microsoft Teams, що має понад 145 мільйонів активних користувачів щодня.

Зауважив, що «із зростанням попиту на сценарії співпраці в режимі реального часу та асинхронних процесів розробники мають можливість задовольнити цю потребу, створюючи спільні програми на Teams, що працюють на основі Microsoft Cloud. Нові функції нарад дозволять розробникам створювати інноваційні сценарії та розширювати наради Teams – такі як спільний етап, розширюваність режиму разом та багато іншого ».

Microsoft зазначила, що понад 95% найбільших компаній у світі ведуть свій бізнес на Microsoft Cloud.

Компанія також рекламувала зміни, що стосуються таких продуктів, як Microsoft Teams, що має понад 145 мільйонів активних користувачів щодня. У своєму сьогоднішньому дописі в блозі від керівника корпорації Майкрософт Скотта Гатрі він зазначив, що “із зростаючим попитом на сценарії співпраці в режимі реального часу та асинхронних процесів розробники мають можливість задовольнити цю потребу, створюючи спільні програми на Teams, що працюють на основі Microsoft Cloud. Нові функції нарад дозволять розробникам створювати інноваційні сценарії та розширювати наради Teams – такі як спільний етап, розширюваність режиму разом та багато іншого ».

Загалом, Наделла зазначив, що лише у вівторок Microsoft оголосила про понад 100 нових сервісів та важливі оновлення.

“Ми знаходимось у ключовому моменті”, – сказав Наделла під час своєї основної доповіді. «Змінюються команди розробників, змінюються робочі процеси, змінюються моделі додатків, змінюються самі програми. Усі вони стануть мультихмарними, багатофункціональними, а також мультисенсорними та мультипристроєними. Вони будуть наповнені AI. Пристрої будуть гармонійно працювати разом, щоб підтримати людей і поставити їх у центр цього досвіду. І головне, вони вирішать деякі з наших найбільших можливостей “.

Похожие статьи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние записи