Ghostwire: Tokyo | PS4-PS5

Токіо захоплено смертельними надприродними силами, які згуртовані небезпечним окультистом, через що населення Токіо миттєво зникає. Об’єднайтеся з могутньою примарною сутністю, в їх пошуках помсти та опануйте потужний арсенал здібностей, щоб розкрити темну правду про зникнення, у той момент коли ви зіткнетеся з НЕВІДОМИМ в Ghostwire: Tokyo.

Завдяки потужності та швидкості консолі PlayStation®5, Tango Gameworks створює красиву надприродну версію сучасного Токіо. Використовуючи безпрецедентний тактильний зворотний зв’язок для кожної здібності та дії персонажа з бездротовим контролером DualSense™ і передовим просторовим 3D-аудіо, пориньте у зловісне місто, сповнене небезпек, і розкрийте нові таємниці за кожним рогом.

Прекрасний Токіо з привидами

Дослідіть унікальне бачення Токіо, яке зазнало впливу від присутності надприродного. Від його ультрасучасного міського пейзажу до його традиційних храмів і вузьких провулків — відкрийте для себе неймовірно красиве місто, де кишить Йокаї — мстиві духи, які бродять по вулицях. Відкрийте для себе знакові пам’ятки Ghostwire, як-от перехрест Сібуя та Токійська вежа, які застиглі в часі, коли населення міста зникло, і відправляйтеся в сюрреалістичний підземний світ у пошуках, щоб врятувати свою сім’ю.

Занурення нового покоління

Насолоджуйтесь приголомшливо відтвореним, просоченим дощем Токіо з технологією трасування променів наступного покоління PlayStation 5 і 3D AudioTech. Відчуйте силу своїх надприродних навичок на власні очі за допомогою унікального тактильного зворотного зв’язку та адаптивних тригерів для кожної бойової здібності та дії персонажа в грі.

Нищівні здібності стихій

Скористайтеся комбінацією оновлюваних здібностей Ghostwire, стихій і навичок полювання на привидів, щоб побороти надприродну загрозу. Використовуйте свої ефірні здібності, щоб піднятися на вершину горизонту Токіо і ходити вулицями, щоб відкривати нові місії або навіть знищити своїх ворогів.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи