Google Pixel 6 – телефон 2021 року

Google Pixel 6 дебютував із великим визнанням лише кілька місяців тому, особливо здивувавши нас усіх, коли мова йшла про його ціну в 600 доларів. Після багатьох років створення деяких з найкращих середніх рейнджерів, які ви можете отримати, компанія нарешті дізналася дещо про цінність, переклавши цей урок на флагмани. Але Pixel 6 — це не просто вигідна угода; Це найкращий телефон Android, і крапка. Google представила великі оновлення камери на основі швидкого нового власного чіпсета Tensor, який працює серед найбільш багатофункціонального програмного забезпечення, яке ви можете отримати, і все це гарантовано буде безпечним протягом наступних п’яти років. Це один з найкращих телефонів, які ви можете придбати зараз, тому, мабуть, не дивно, що редактори Android Police вибрали Pixel 6 нашим найпопулярнішим телефоном року.

Навіть зосередившись лише на характеристиках, легко зрозуміти, чому телефон отримав найвищі оцінки в оглядах на більшості сайтів, включаючи нас. Tensor від Google був недоведеною концепцією, але ми думаємо, що він витримає випробування. Можливо, він не перевершує Snapdragon 888 у кожному тесті, але в реальному світі він забезпечує одні з найкращих функцій на основі штучного інтелекту в серії Pixel 6, піднявши Google Assistant на нові висоти за допомогою таких функцій, як Live Translate та найкращий голос. Незалежно від того, чи є Tensor справді «спеціальним» чи ні, ми виявили, що він працює достатньо добре, що відмінність не має значення.

Це великий телефон — занадто великий для тих, кому, можливо, сподобалися попередні переможці вибору редакторів Android Police, як крихітний Pixel 4a та інші, відповідно до переможця 2018 року, OnePlus 6T. Крім розміру, ми також повинні зазначити, що звіти про час роботи акумулятора суперечливі. Незважаючи на те, що в Android Police ми мали в середньому досить хороші враження, деякі з нас помічали незвичайну поведінку або менший, ніж очікувалося, час роботи акумулятора за певних обставин. І, звичайно, Pixel 6 не позбавлений звичайних помилок Google, хоча вони виправляються з наступними оновленнями. І, на цій ноті, оновлення також є родзинкою між звичайними функціями Drops, які приносять нові функції в телефон кожні три місяці, і обіцяними п’ятьма роками оновлень програмного забезпечення (хоча, на жаль, лише три роки оновлень ОС).

Google завжди зосереджувався на програмному забезпеченні більше, ніж на апаратному забезпеченні, навіть з часів Nexus, але Pixel 6, мабуть, перший раз, коли Google представив справжній флагманський телефон без купи непотрібних і довільних компромісів. І в середині зростання інфляції та обмежень ланцюга поставок Google навіть вдалося зробити це за найнижчою ціною з усіх флагманських Pixel в історії, починаючи з 50 доларів менше, ніж Pixel 2016 і Pixel 2 2017 року, і на 100 доларів менше, ніж минулорічний Pixel 5.

Pixel 6 встановлює нові стандарти того, як далеко можуть піти 600 доларів. І звичайно, Pixel 6 Pro за 900 доларів є кращим телефоном у більшості аспектів, але ми не впевнені, чи варта різниця в 300 доларів США за оновлення, які ви отримуєте — це найкраще місце.

Було багато інших телефонів, які вразили нас у 2021 році, як-от Galaxy S21 Ultra. Це був також рік, коли складні телефони стали власними силами, потрапивши в популярність з Z Flip3 і визначивши ультрапреміальний досвід з Z Fold3. Але навіть перед обличчям найдорожчих моделей року Pixel 6 тримається на своєму, з однією з найкращих камер смартфона, які ви можете придбати, ексклюзивними функціями Assistant, що заощаджують час, вражаючим п’ятирічним оновленням безпеки (на жаль, лише ті ж три роки для оновлення ОС) і чудова якість збірки.

Ось що думають деякі інші редактори про Pixel 6:

  • «Pixel 6 — це найзначніший телефон від Google за довгий час, у комплекті з абсолютно новим дизайном та користувацьким процесором. Це велике оновлення для мене, що виходить із Pixel 3, і воно показує, наскільки добре працює Pixel — і все це за нижчою ціною, ніж те, за яку був випущений Pixel 3». – Мануель Вонау, редактор.
  • «Pixel 6 мене дуже здивував. Коли я побачив початкову різницю в ціні між Pixel 6 та 6 Pro, я очікував, що досвід значно погіршиться, але дедалі більша вертикальна інтеграція Google дозволяє йому зберегти таку частину своєї основної вартості без підвищення ціни. У результаті ви отримаєте 1000 доларів США за ціною 600 доларів і телефон, який обов’язково має бути для всіх, кому цікавий досвід, а не характеристики». – Даніель Бадер, головний редактор.

Pixel 6 легко переміг у голосуванні серед редакторів, але це також піррова перемога для ринку, оскільки в 2021 році все менше компаній виробляють телефони або конкурують. LG пішов, і HTC, здається, хотів би цього. Хоча у нас все ще є такі компанії, як Samsung, OnePlus, Sony, Motorola та Nokia, пул виробників смартфонів з кожним роком стає все менше, зменшуючи також наш власний список телефонів, які розглядаються.

Це перший раз, коли «флагманський» Pixel отримав цю нагороду після оригінальної моделі в 2016 році, і ми раді оголосити Pixel 6 нашим переможцем премії Android Police Most Wanted Award і найкращим телефоном 2021 року.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи