Huawei продемонструє HarmonyOS, свій клон Android

Зважаючи на те, що США забороняє Huawei виступати третій рік, компанія все ще відключена від найважливіших частин Android. Сьогодні Huawei підтвердила свій план офіційного представлення HarmonyOS світові наступного тижня.

Тизерне відео, опубліковане сьогодні на YouTube, підтверджує велике повідомлення від Huawei про свою платформу HarmonyOS, яке вийде 2 червня. Що ще важливіше, воно поставляється з дражнилкою “Нових продуктів”, що надходять разом з операційною системою.

В описі відео Huawei просто говорить:
Настав час дізнатись більше про HarmonyOS.

Деталі залишаються незрозумілими щодо того, що саме компанія планує показати, але, схоже, ця подія нарешті покаже детально, як буде виглядати HarmonyOS на смартфонах, телевізорах та інших пристроях. Принаймні, офіційно.

Раніше ArsTechnica глибоко занурився в попередній перегляд платформи, виявивши, що це буквально копія Android, навіть витягуючи елементи з AOSP. Щоб процитувати Рона Амадео:

Фраза “підробляти, поки не зробиш” часто дається як мотиваційна порада, але я ніколи раніше не бачив, щоб це застосовувалося до розробки ОС. Якщо ви коли-небудь бачили сучасний телефон Huawei для Android, HarmonyOS – це здебільшого те саме … з декількома зміненими рядками.

У серпні 2019 року Huawei заявила, що HarmonyOS не є “негайною” заміною Android. Однак через два роки це, здається, насправді змінилося.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи