Instagram додає нову можливість для вставки профілів користувачів на сторонні веб-сайта

Instagram додає ще один спосіб просування вашої присутності в Instagram за межами програми, з новою опцією для міні-версії вашого профілю Instagram на сторонні сайту.

Тепер ви зможете зв’язатися з профілем Instagram безпосередньо на веб-сайті, надаючи інший спосіб підключення до користувача, на відміну від певного вмісту в додатку.

Як пояснив керівник Instagram Адам Моссері:
«Ви можете вставити фотографію з Instagram або відео з Instagram у веб-сайт протягом багатьох років. Це поширюється на цю ідею і дозволяє вам вставити мініатюрну версію вашого профілю Instagram на веб-сайт. Можливо, ви хочете продемонструвати свій вміст Instagram десь на веб-сайті або посилатися на когось іншого».

Наскільки це буде корисно, сказати важко. Для багатьох брендів в ідеалі ви хотіли б, щоб люди залишалися на вашому веб-сайті, а не відфільтровували їх в Instagram, хоча це може бути ще одним способом заохочення постійного зв’язку, скеровуючи відвідувачів до вашої IG. Ви також можете припустити, що більшість вставок у контексті публікації в блозі буде стосуватися певного довідкового зображення або відео, а не цілого профілю, але можуть бути варіанти використання та можливості інструменту – і більш пряма пропускна здатність зв’язку в цьому відношенні завжди вигідна.

Одним із прикладів може бути спрямування людей до інфлюенсерів, з якими співпрацював ваш бізнес, які демонструють ваші продукти в своїх публікаціях в Instagram. Можливо, підключившись до облікового запису IG, це могло б діяти як візуальна вітрина для додавання зображень на ваш веб-сайт, а також покращуючи зв’язок із спільнотою – і, таким чином, охоплення – у програмі.

Існують різні способи його використання, хоча в цілому він здається менш цінним, ніж вбудовування дописів.

Все-таки це інше міркування. Вбудовування профілю Instagram доступне лише для користувачів із США на цьому етапі.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи