П’ятниця, 28 Січня, 2022


додомуСоціальні мережиInstagram додає нову можливість для вставки профілів користувачів на сторонні веб-сайта

Instagram додає нову можливість для вставки профілів користувачів на сторонні веб-сайта

Instagram додає нову можливість для вставки профілів користувачів на сторонні веб-сайта

Instagram додає ще один спосіб просування вашої присутності в Instagram за межами програми, з новою опцією для міні-версії вашого профілю Instagram на сторонні сайту.

Тепер ви зможете зв’язатися з профілем Instagram безпосередньо на веб-сайті, надаючи інший спосіб підключення до користувача, на відміну від певного вмісту в додатку.

Як пояснив керівник Instagram Адам Моссері:
«Ви можете вставити фотографію з Instagram або відео з Instagram у веб-сайт протягом багатьох років. Це поширюється на цю ідею і дозволяє вам вставити мініатюрну версію вашого профілю Instagram на веб-сайт. Можливо, ви хочете продемонструвати свій вміст Instagram десь на веб-сайті або посилатися на когось іншого».


Наскільки це буде корисно, сказати важко. Для багатьох брендів в ідеалі ви хотіли б, щоб люди залишалися на вашому веб-сайті, а не відфільтровували їх в Instagram, хоча це може бути ще одним способом заохочення постійного зв’язку, скеровуючи відвідувачів до вашої IG. Ви також можете припустити, що більшість вставок у контексті публікації в блозі буде стосуватися певного довідкового зображення або відео, а не цілого профілю, але можуть бути варіанти використання та можливості інструменту – і більш пряма пропускна здатність зв’язку в цьому відношенні завжди вигідна.

Одним із прикладів може бути спрямування людей до інфлюенсерів, з якими співпрацював ваш бізнес, які демонструють ваші продукти в своїх публікаціях в Instagram. Можливо, підключившись до облікового запису IG, це могло б діяти як візуальна вітрина для додавання зображень на ваш веб-сайт, а також покращуючи зв’язок із спільнотою – і, таким чином, охоплення – у програмі.

Існують різні способи його використання, хоча в цілому він здається менш цінним, ніж вбудовування дописів.

Все-таки це інше міркування. Вбудовування профілю Instagram доступне лише для користувачів із США на цьому етапі.

Дати оцінку данній статті


СХОЖІ ЗАПИСИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні Новини