Інвестування в громади з Stephen та Ayesha Curry’s Eat. Дізнатися. Грати.

Цього літа Ripple співпрацювала з компанією Stephen & Ayesha Curry’s Eat. Дізнатися. Грати. Фундамент для будівництва нового ігрового простору та громадського саду для спільноти Bay Area. Проект, який надає простір для збереження активності, побудови соціальних зв’язків та об’єднання громади, приносить користь понад 100 молодим людям з Окленда та їхнім сім’ям на довгі роки.

Фонд, заснований у 2019 році Стівеном та Айешою Каррі, зосереджується на трьох ключових стовпах у своїй прихильності до покращення життя дітей та сімей: харчування, освіта та фізична активність. Борючись за припинення дитячого голоду, забезпечуючи учням доступ до справедливої освіти та забезпечуючи безпечні місця для ігор усіх дітей, Фонд допоміг покращити життя дітей та сімей по всій країні.

«Ми часто говоримо «потрібно село», коли справа доходить до поліпшення життя дітей і сімей», – сказав Кріс Хелфріх, генеральний директор. «Цей проект відображає наші села, які об’єднуються, щоб забезпечити молоді в Окленді доступ до безпечних та справедливих ігрових просторів, які підтримують їх фізичний та соціальний розвиток для наступних поколінь. Коли діти відчувають радість і диво від цього веселого ігрового майданчика, ми сподіваємось, що батьки також відчувають натхнення, з більшим почуттям приналежності та зв’язку з громадою навколо них ».

Понад 260 волонтерів — об’єднаних завдяки співпраці Між Об’єднавчою Радою, Eat. Learn. Play, Пульсація та KABOOM! — допоміг встановити цей новий ігровий простір та громадський сад у квартирах Unity Council на 36-й авеню в Окленді, Каліфорнія. Плани щодо дитячого майданчика були натхненні творчим баченням місцевих дітей, які поділилися ідеями ігрового майданчика своєї мрії під час дизайнерського дня минулого травня.

Окрім дитячого майданчика, волонтери побудували грядки, перголу для затіненого збору та розробили мозаїку, щоб привнести колір та характер у простір. Перерізавши стрічку на цьому новому ігровому просторі, співробітники Ripple приєдналися до Eat. Learn. Play. на грі в Окленд А і допоміг роздати книги і рюкзаки 1,000 дітям.

«Цей новий ігровий майданчик сприятиме нашій спільній місії зі створення придатних для життя ігрових просторів та стійких джерел їжі для всіх, як частину нашої поглибленої прихильності громадам Bay Area», – сказав Кен Вебер, віце-президент із соціального впливу та сталого розвитку.

Ripple співпрацює з Eat. Learn. Play з 2020 року, коли ми підтримали їхні зусилля щодо забезпечення понад 15 мільйонів страв у районі затоки у відповідь на вплив пандемії COVID-19 на доступність їжі, і ми пишаємося тим, що продовжуємо наше партнерство з цим проектом.

Ripple Impact співпрацює з різноманітними інноваційними фінтехами, університетами, неурядовими організаціями, фондами та соціальними підприємцями, щоб сприяти прогресу до більш відкритого та змістовно пов’язаного світу. Зусилля Ripple Impact зосереджені на трьох ключових сферах: фінансова інклюзія, сталий розвиток та академічні дослідження та розробки блокчейну.

Істочник: ripple.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи