iOS 14.6 має секретну нову функцію, яку Apple не анонсувала

Після випуску бета-версій протягом чотирьох місяців між випуском iOS 14.4 та iOS 14.5, Apple наступила на газ своїм останнім оновленням, випустивши iOS 14.6 для широкої громадськості лише через чотири тижні після прибуття iOS 14.5. Хоча iOS 14.6 є значно меншим оновленням, ніж iOS 14.5 – до якого додано відстеження прозорості додатків, розблокування за допомогою Apple Watch, підтримку контролерів PS5 та Xbox Series X та багато іншого – причини для негайного оновлення все ще існують.

Звичайно, існують очевидні причини, такі як оновлення безпеки та виправлення помилок, які можуть захистити ваші дані від зловмисників, але ми також виявляємо нові причини встановлення iOS 14.6, коли користувачі iPhone отримують своє програмне забезпечення. Як зазначає 9to5Mac, деякі користувачі у Twitter та Reddit стверджують, що дії в додатку Ярлики працюють швидше в останній версії iOS.

“До цього оновлення [iOS 14.6] потрібно було трохи більше секунди, щоб запустити створений мною ярлик” Нічний режим “, який містить лише сім різних простих дій налаштувань”, – сказав користувач Reddit jasonefmonk у вівторок. «Я помітив після оновлення, що зараз воно працює приблизно за 1/4 секунди! Це дуже помітно і вітається виправлення чогось, що повинно бути досить швидким ».

Інший користувач у потоці стверджував, що їхній ярлик для дії 700 займав 30 секунд для запуску в iOS 14.5 і раніше, але зараз він завершується всього за 13 секунд. Інші бачили більш скромні успіхи, але майже кожен, хто перевіряв їх ярлики, здавалося, підтверджував прискорення.

З метою подальшого підтвердження цих тверджень 9to5Mac провів власні тести та побачив вдосконалення як iOS 14.6, так і першої бета-версії iOS 14.7, які розпочали розробники та загальнодоступні бета-тестери минулого тижня. Тим не менш, сайт лише почав помічати значний виграш на ярликах, які передбачали “десятки чи сотні дій”. В одному тесті 9to5Mac провів ярлик із 380 діями. На одному iPhone з iOS 14.5.1 ярлик завершився за 8 секунд, а на іншому з iOS 14.6 – 4 секунди.

Apple, як правило, висвітлює всі найбільші зміни в примітках до випуску для своїх оновлень програмного забезпечення, але з будь-якої причини швидші ярлики не зробили скорочення для приміток до випуску iOS 14.6. Тим не менше, всі докази вказують на швидкість швидких клавіш, тому, якщо ви завзятий користувач ярликів, оновіть сьогодні.

Звичайно, вам дійсно не повинні знадобитися додаткові причини для оновлення вашого iPhone, оскільки Apple випустила в понеділок повідомлення про безпеку iOS 14.6, яке охоплює десятки недоліків безпеки, виправлених оновленням. Витратьте лише хвилину-дві на прокручування всіх небезпечних експлойтів, які Apple виправляла в iOS 14.6 та iPadOS 14.6, і я можу гарантувати вам, що ви встановите оновлення на кожен свій пристрій якомога швидше.

4/5 - (4 votes)

Про автора

Додати коментар

Недавні записи