iOS 15.2 уже тут — 11 нових функцій для вашого iPhone

Нове програмне забезпечення iOS 15.2 містить ряд оновлень, зокрема новий звіт про конфіденційність додатків, покращення Hide My Email, застарілі контакти, Apple Music Voice Plan тощо.

iOS 15.2 також спрощує скидання налаштувань вашого iPhone, якщо ви заблоковані, і включає елементи керування макрозйомками для iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Maps.

Ось більш детальний огляд найбільших змін для вашого iPhone.

Підсумок сповіщень
Apple представила підсумок сповіщень, коли iOS 15 вийшов восени, але це якийсь безлад. iOS 15.2 виправляє ситуацію, об’єднуючи все в одну картку, а не в поточний метод кількох карток. Ідея полягає в тому, щоб резюме було більш актуальним і менш обтяжливим.

Цифрова спадщина
Apple вирішує питання про те, що станеться з нашими даними, коли ми помремо. Завдяки Digital Legacy користувачі iPhone можуть призначити людину, яка отримає їхні дані після смерті.

Це включає все, від повідомлень до фотографій і контактів. Призначена особа може навіть отримати резервні копії вашого пристрою.

Виявлення оголеного тіла в повідомленнях
Гурман особливо згадав про останні спроби Apple приборкати жорстоке поводження з дітьми в Інтернеті. Після фіаско виявлення CSAM Apple замість цього витратила деякий час на інші методи, які викликають менше проблем із конфіденційністю.

У листопадовому бета-версії Apple додала можливість виявлення оголеного тіла в повідомленнях для iPhone, які належать дітям. За словами Гурмана, коли Messages виявляє в Messages фотографію відвертого сексуального характеру, вона розмиває зображення та попереджає дитину. Якщо дитина продовжує намагатися переглянути зображення, Повідомлення попередить її ще раз.

Незважаючи на це, дитина зможе сповістити батьків у Повідомленнях. Батькам потрібно буде увімкнути цю функцію в спільному сімейному обліковому записі. Також схоже, що iPhone аналізуватиме повідомлення на предмет відвертих зображень на пристрої, тому здається, що це не буде проблемою конфіденційності.

Я впевнений, що є дорослі, які також оцінять цю функцію.

Face ID та сторонній ремонт
Ми повідомляли про це раніше, але Apple змінює свою позицію щодо ремонту в сторонніх ремонтних майстернях, які не є партнерами. Коли iFixit зняв iPhone 13, він дізнався, що заміна екрана може деактивувати Face ID назавжди.

Apple підтвердила, що змінила цю позицію і що майбутнє оновлення програмного забезпечення дозволить Face ID продовжувати працювати з усіма сторонніми ремонтами. Ми вважаємо, що це оновлення iOS 15.2, оскільки оновлення програмного забезпечення додає екран «Частини та послуги», який показує, чи сертифіковані будь-які запасні частини, які використовуються у вашому телефоні, Apple.

Елементи керування режимом макросів на iPhone 13 Pro
У iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max є режим макрозйомки, який запускається автоматично, коли ви наближаєтеся до об’єкта. Хоча це чудова функція, у деяких ситуаціях вона може дратувати, і Apple підтвердила, що додасть опцію вимкнення режиму макросів.

Гурман каже, що це з’явиться в iOS 15.2 з помітною кнопкою, яка дозволить вам краще контролювати свій досвід фотографування.

Знайти мої покращення
У iOS 15.2 також покращено функцію Find My Network та сумісність AirTag. Ви зможете активно шукати AirTags поблизу, а не пасивно як раніше. Раніше було так, що якщо на вашій особі був невідомий AirTag, ваш iPhone попереджав би вас. Але тепер ви зможете перевірити перед виходом, наприклад, щоб переконатися, що ви випадково не взяли з собою невідомий AirTag.

А в наступному оновленні Find My зможе знайти iPhone в режимі економії заряду акумулятора до п’яти годин.

Голосовий план Apple Music
Ще в жовтні Apple оголосила про план лише голосу для Apple Music, який дозволить вам користуватися сервісом потокової музики Apple за нижчою ціною, ніж його звичайна підписка на $9,99 на місяць. Загвоздка полягає в тому, що тарифний план Apple Music лише за 4,99 доларів США працює лише через Siri.

Ми почали використовувати голосовий план Apple Music, і він насправді дуже хороший.

Звіт про конфіденційність програми
Одним з найбільших доповнень в iOS 15.2 стане звіт про конфіденційність додатків, який Apple вперше пообіцяла під час попереднього перегляду оновлення iOS 15 влітку. Ця інформаційна панель показує, які програми відстежують вас і які дозволи вони використовують. Зокрема, ви зможете побачити, чи намагалися програми використовувати ваші контакти, мікрофон, камеру та місцезнаходження протягом минулого тижня.

Звіт про конфіденційність додатків — хороший крок у правильному напрямку для конфіденційності смартфонів. Якщо вам не подобається те, що викладається у звіті, ви можете змінити дозволи або вирішити взагалі видалити програму.

Приховати мою електронну пошту
Під час анонсу iOS 15 Apple повідомила, що Mail отримує функцію «Приховати мою електронну пошту». Це дозволить вам підробити свою адресу електронної пошти, щоб зберегти конфіденційність. Просто торкніться поля копії під час створення нового листа електронної пошти, і з’явиться опція.

Не турбуйтеся про те, що ви не отримаєте електронних листів на цю підроблену адресу.

Apple створить нову адресу на його кінці та перешле повідомлення вам. Це, безумовно, бажана функція, яка вкрай необхідна для більшості, якщо не всіх, служб електронної пошти.

На iPhone з кнопками «Додому» ви можете викликати екстрений виклик, натиснувши кнопку «Додому» п’ять разів. Ця функція ніколи не була перекладена на iPhone з Face ID, але схоже, що iOS 15.2 нарешті вирішить це.

Швидке натискання кнопки живлення п’ять разів поспіль активує екстрений виклик із 8-секундною затримкою, щоб запобігти випадковим викликам.

Простіше скидання iPhone, якщо він заблокований
Скидання заблокованого iPhone або iPad було клопотним, але нове оновлення iOS 15.2 полегшує роботу. Як помітив 9to5Mac, Apple тепер дозволяє користувачам стирати або скидати заблокований iPhone або iPad без необхідності підключати його спочатку до Mac або ПК.

Отже, якщо ваш iPhone 13 заблоковано через занадто багато спроб введення пароля, тепер користувачі можуть стерти та скинути налаштування пристрою з екрана блокування. Все, що для цього потрібно, це активне мережеве підключення.

Підсумок iOS 15.2
Загалом, iOS 15.2 пропонує багато бажаних оновлень для користувачів iPhone, а також важливі виправлення безпеки. І є покращення, які варто спробувати, наприклад можливість перейменовувати або видаляти теги в Notes і переглядати показники з початку року в діаграмах акцій. Ми б оновили якнайшвидше.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи