Культура дарування RIPPLE

Ripple завжди надавав пріоритет створенню Інтернету цінностей для кращого обслуговування наших глобальних клієнтів та спільнот. І як фінтех-компанія, орієнтована на місію, ми працюємо над покращенням економічних можливостей та справедливості для всіх за допомогою інновацій, освіти, досліджень та філантропії. Це невід’ємні компоненти етосу компанії, які допомагають керувати та підтримувати нашу культуру мети, пристрасті та веселощів.

Завдяки Ripple Impact ми повертаємо частину досвіду співробітників, узгоджуючи пожертви співробітників, організовуючи міжнародні волонтерські можливості цілий рік та збираючи кошти для некомерційних організацій, обраних нашими групами ресурсів працівників. Зараз Ripplers на шляху до досягнення 1 мільйона доларів, зібраних з моменту запуску нашої програми відповідних пожертвувань у 2018 році. Ця відданість і підтримка наклали глибокий відбиток на нашу культуру робочого місця: цього року Ripple зайняв 3-е місце в списку 100 найкращих корпоративних філантропій San Francisco Business Times.

Ріпплери живуть цінностями компанії LEGGOS

Щоб підтримати спільноти на роботі та за її межами, Ripplers мають можливість раз на два роки номінувати своїх колег, які представляють одну з цінностей нашої компанії «LEGGOS» — Живіть цим, насолоджуйтесь цим, робіть це, йдіть на це, володійте цим і скажіть це.

«Це те, ким ми є, як ми діємо і служить керівництвом, щоб допомогти втілити наше бачення в реальність», – говорить Кріс Ларсен, співзасновник і голова Ripple.

Переможці нагород LEGGOS вшановуються за цінність компанії, яку вони найкраще демонструють, і на додаток до грошового призу присуджуються 5,000 доларів США для використання пожертви некомерційній організації за їхнім вибором. Минулі переможці підтримували причини від досліджень раку та справедливості в їжі до послуг з психічного здоров’я та курсів комп’ютерного програмування для малозабезпечених громад.

Переможці LEGGOS часто обирають некомерційні організації, які вплинули на їхнє життя та громади:

Цього року старший інженер-програміст Лан Нгуєн пожертвував дівчатам, які кодують, після того, як отримала нагороду LEGGOS за Go for It. Ця організація має на меті ліквідувати гендерний розрив у технологічній індустрії, пропонуючи безкоштовні програми з інформатики молодим жінкам та дівчатам у всьому світі.

«Girls Who Code був неймовірним ресурсом, коли я починав свій шлях у програмуванні. Вони допомагали багатьом молодим дівчатам та професійним жінкам вважати, що кодування є можливим вибором кар’єри для багатьох жінок, навчитися починати роботу та брати участь у спільноті” – сказала Нгуєн.

Дизайнер продуктів Брайан Ши, визнаний за Own It, вирішив пожертвувати Раді з економічної освіти, організації, яка займається наданням американським студентам K-12 інструментів та знань з особистих фінансів та економіки через освіту. «Оскільки наш світ має справу зі зростанням цін і глобальною пандемією, має сенс лише те, що особисті фінанси та економіка стануть більш важливими для того, щоб більшість людей досягли своїх життєвих цілей», – сказав Ши.

Віддача 365

Протягом року співробітників Ripple заохочують підтримувати важливі для них справи через різноманітні канали.

Ripple з гордістю збирає пожертви співробітників до 1,000 доларів на рік, дозволяючи співробітникам подвоїти свій вплив на причини, які вони підтримують. Ріпплерам також надається можливість протягом року подвоїти свій вплив за допомогою збору коштів 2:1 у таких випадках, як Щедрий вівторок та на підтримку гуманітарного реагування на глобальні події, такі як війна в Україні.

Наші групи ресурсів для співробітників (ERG), які створюють приналежність на робочому місці та служать надійною радою для глобального різноманіття, справедливості та інклюзії, також відстоюють дух надання працівників. Ряд ERG створили фандрейзери Ripple Impact, які приносять користь найважливішим для них організаціям з відповідністю пожертвувань співробітників 2:1.

Ці групи DEI є життєво важливими для культури Ripple, надаючи членам можливість ділитися ресурсами та заохочуючи інших підтримувати та посилювати причини, що стосуються їхньої спільноти.

На додаток до сприяння фінансовій підтримці, Ripple Impact допомагає Ріпплерам брати безпосередню участь у своїх громадах через волонтерські зусилля.

На початку цього року співробітники працювали з фондом Eat.Learn.Play Стівена та Айеші Каррі, щоб надати понад 100 молодим людям з Окленда, штат Каліфорнія, та їхнім сім’ям простір для збереження активності, побудови соціальних зв’язків та об’єднання громади з новим дитячим майданчиком та громадським садом. У червні наша лондонська команда зібралася, щоб очистити річку Темзу, і наш сінгапурський офіс витратив деякий час на упаковку та роздачу їжі нужденним.

«Віддача є основною цінністю в Ripple. Завдяки нашим колективним зусиллям та підтримці наших вищих керівників ми створили середовище, де можна відзначити інтереси та пристрасті співробітників», – говорить Кен Вебер, віце-президент із соціального впливу та сталого розвитку в Ripple. «Саме завдяки ентузіазму нашої команди та цій культурі ми пишаємося тим, що потрапили до складу Inc. Список найбільш швидкозростаючих компаній 5000 року, а також найкращі технічні робочі місця Fortune та найкращі середні робочі місця».

За допомогою опитування співробітників ми виявили, що дивовижні 95% нашої команди кажуть, що Ripple – чудове місце для роботи в порівнянні з 57% співробітників типової американської компанії. Співробітники продовжували займати високі позиції Ripple з точки зору відгулів на роботі, чесного та етичного управління та привітного досвіду адаптації.

Але найпоширенішим словом, яке наші співробітники використовували для опису свого захоплення Ripple, було «люди». Відносини, побудовані тут, зміцнили довіру, співпрацю та інновації в компанії – культуру, яка не має собі рівних серед інших у галузі.

Істочник: ripple.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи