LG запускає нові версії своїх OLED-моніторів Pro

LG оголосила, що оновлює свою лінійку моніторів UltraFine OLED Pro з точністю кольорів за допомогою кількох нових функцій, а також додає нову опцію розміру 27 дюймів для супроводу попередньої 32-дюймової версії.

Нові моделі LG OLED Pro слідують за минулорічним запуском 32EP950 за 4 000 доларів США, який приніс коефіцієнт контрастності 1 000 000 до одного, справжній 10-бітовий колір і 99% відтворення кольорів DCI-P3 і Adobe RGB. Нові моделі дотримуються цих обіцянок і продовжують пропонувати найсильніші переваги технології OLED: контроль на рівні пікселів для надзвичайної точності кольору, видатної контрастності та повної відсутності ореолу або нальоту на яскравих об’єктах на темному тлі. OLED-дисплеї не мають підсвічування, як інші РК-дисплеї, але замість цього кожен піксель керується незалежно і його можна вимикати та вмикати на цьому рівні. Це означає, що чорні можуть бути справді чорними на додаток до надзвичайного контролю над освітленими об’єктами, які дозволяють дисплеї. Час відгуку, тобто час, необхідний дисплею для відображення команд або рухів миші, також майже миттєвий: нові монітори LG можуть похвалитися лише 1 мілісекундою.

OLED-дисплеї класично тонкі, і це, здається, тут теж не зміниться. LG стверджує, що дисплеї UltraFine OLED Pro тонкі та легкі, а підставка, що входить в комплект, надійно кріпиться до задньої частини дисплея за допомогою механізму одним натисканням, який дозволяє регулювати висоту, поворот і нахил.

Оновлення 2022 року додає дві нові функції на додаток до меншого 27-дюймового екрану. По-перше, дисплеї тепер поставляються з датчиком самокалібрування. LG стверджує, що калібрувальний датчик вимірює світло, що випромінюється дисплеєм, у визначений користувачем час і автоматично вносить необхідні налаштування для підтримки високого ступеня точності та послідовності кольорів. LG також включає в себе кришку монітора, яка, за словами компанії, забезпечує ще більшу точність кольору та зображення, запобігаючи відволіканням або відблискам від зовнішніх джерел світла.

Капюшон може бути особливо корисним, оскільки OLED-дисплеї не дуже яскраві, щоб запобігти вигорянню пікселів, що призводить до того, що більшість людей описує як «вигорання». Два дисплея UltraFine OLED Pro розраховані лише на HDR 400, що означає пікову яскравість, яка не обов’язково перевищуватиме 400 ніт. Частота оновлення дисплея також досягає 60 Гц, що означає, що LG зосереджена на якості зображення, а не на швидкості, що робить цей дисплей більш професійним інструментом, ніж той, який був би популярним для ігор.

Обидва нові розміри дисплея пропонують таку ж кількість портів, що й версія 2021 року, і включають USB-C з потужністю до 90 Вт, стандартний USB для вихідного потоку, а також ще три для вихідного: порт HDMI (ймовірно, 2.0, але не вказано) і два порти дисплея.

LG не оголосила ціни для двох нових дисплеїв, але очікується, що компанія просить за нові версії подібно до того, що за версії 32-дюймового дисплея 2021 року: 4000 доларів. UltraFine OLED Pro буде доступний для покупки з січня.

5/5 - (1 vote)

Про автора

Додати коментар

Недавні записи