Наступний Mac mini може мати функції iMac 2021 та потужність чіпа M2

Наступний Mac mini від Apple може мати досить тонкий редизайн, який перегукується з деякими розумними функціями iMac 2021.

Це відбувається за допомогою макетних рендерів, зроблених концепт-художником Яном Зелбо на основі інформації випускника Джона Проссера, який показує тонший компактний настільний Mac з більшою кількістю портів.

Протягом багатьох років компактний настільний пристрій Apple зазнав незначних змін. Коли був представлений останній Mac mini M1, ми зовсім не побачили нового дизайну.

Натомість Apple повторно використала попередній дизайн і зосередилася на внутрішніх компонентах, що в ретроспективі зовсім не погано, хоча невеликі зміни на зовнішній стороні все одно було б добре побачити.

Проссер сказав, що дизайн наступного Mac mini повинен бути більш компактним, ніж раніше. “З новим Apple Silicon Mac mini не повинен бути таким великим”, – пояснив він. І менший, тонший редизайн насправді мав би сенс, оскільки Apple зуміла вкласти багато потужності мікросхеми Apple M1 у свій новий iMac 2021, і все ж він виявився майже таким же тонким, як iPad Air 2020.

Тепер, коли справа стосується рендерів, перше, що ви бачите, – це додавання набагато більше портів (нарешті). За словами Prosser, наступний Mac mini матиме той самий магнітний роз’єм для зарядки, який входить до складу нового iMac, чотири порти Thunderbolt, два порти USB-A, порти Ethernet та HDMI. Однак, на розчарування творців фото і відео, слота для SD-карти, очевидно, не буде.

Проссер також міркував про можливе додавання більшої кількості кольорів, що не було б великим сюрпризом, враховуючи, що більшість останніх флагманських пристроїв Apple зараз мають широкий діапазон забавних кольорів; що включає iPhone 12, AirPods Max та найновіший iMac. Металеву верхню частину настільного пристрою також замінюють на такий, що виглядає як “матеріал, схожий на оргскло”, який буде сидіти поверх алюмінієвого корпусу.

“Мені сказали, що вони тестували різні кольори. Інтерпретуйте це як завгодно”, – сказав Проссер.

Внутрішні компоненти

Що стосується внутрішніх компонентів, нещодавній звіт Bloomberg згадує той факт, що наступний Mac mini буде мати той самий Apple Silicon, що і майбутній MacBook Pro 2021. Це, як вважається, чіп Apple M2, який має набір 12-ядерних процесорів, 16 або 32 ядра графічного процесора, а також підтримка до 64 ГБ оперативної пам’яті. Новий чіп, представлений як у майбутньому Mac mini, так і в наступному MacBook Pro, також має “більш вдосконалений нейронний движок”.

Витік дизайну та рендеринг відбулися незабаром після того, як Джон Проссер запевнив усіх у Twitter, що новий Macbook Pro може бути представлений під час конференції Apple WWDC 2021. Коли WWDC 2021 вже не за горами, час покаже, які з цих витоків реалізуються.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи