NFT. Нагадаємо, NYC 2022: зламали культуру клубу хлопчиків у криптовалютІ

Ripple повернувся в NFT. Нью-Йорк цього року з зворотними переговорами від GM Моніки Лонг та технічного директора Девіда Шварц.

Оскільки популярність NFT продовжує стрімко зростати — і з’являється все більше випадків використання на основі корисності — зростає і потреба в більшій кількості технічних талантів для втілення цих проектів у життя. Але одна група, яка кричуще недостатньо представлена в майбутньому в Інтернеті 3? Жінок.

Відсутність гендерної різноманітності є постійною проблемою для ширшої технологічної індустрії. Але це особливо гостро відчувається в криптовалюті, де нове дослідження OKX показало, що в індустрії блокчейну майже в чотири рази більше чоловіків, ніж жінок, незважаючи на зростання талантів.

Але Моніка каже, що більш егалітарні основоположні ідеали криптовалют ідеально підходять для того, щоб змінити цю тенденцію, і що зараз може бути ідеальний час для виходу жінок на поле.

В рамках чату на вогнищі в NFT. Рейчел Вольфсон з Нью-Йорка, Моніки та Cointelegraph виклала буквар про те, чому і як жінки повинні займатися Web3.

Хоча в галузі продовжують домінувати чоловіки, Моніка сказала, що за останні кілька років вона пройшла довгий шлях — перш за все, завдяки своєму оригінальному баченню більш демократичного майбутнього. Його прихильність до інновацій також робить його унікально оснащеним для виконання обіцянки рівного представництва.

Моніка також вважає, що зараз ідеальний момент для того, щоб більше жінок стали залученими до Web3. Криптозима , хоча і бентежить , є частиною нормального циклу, який, за її словами, допоможе галузі стати більш зосередженою та з кращою відповідністю ринку продуктів. І зростання NFT залучає більше жінок у цей сектор.

«Я була буквально єдиною жінкою в кімнаті в 2013 або 2014 році», – сказала вона. “Тепер ви можете озирнутися навколо і побачити різницю”.

Демонструючи функціональні варіанти використання криптовалют, які зачіпають власний життєвий досвід людей, вона каже, що NFT сприяють більшому почуттю ентузіазму. Вони також висвітлюють роботу, яку ще потрібно виконати, і можливість участі жінок. За її словами: «Будівельники будують!»

Шлях до інклюзивності

Для тих жінок, які дійсно хочуть приєднатися до руху Web3, Моніка заохочувала їх почати з запитань… багато питань.

“Це рано. Ідеї плинні, а концепції все ще формуються і формуються. Це розмова, яку ми ведемо… не лякайтеся… всі вчаться”.

Вона рекомендує почати зі збору основної інформації через ЗМІ та подкасти. Подкасти під керівництвом жінок, такі як DAOn the Rabbit Hole і The Defiant, є хорошими місцями для початку.

Звідти звузьте сфери інтересів і побудуйте мережу, використовуючи онлайн-ресурси, такі як Discord або Telegram, або через особисті зустрічі чи конференції. Жіночі групи, такі як Unstoppable Women of Web3, AllBright Meta і My BFF, також можуть бути привітними, доступними способами пошуку інформації та розширення мережі.

Зі свого боку, Моніка підкреслила, що її дев’ять років у Ripple довели, що криптовалюта може бути різноманітним, гостинним місцем.

Чому? Культура Ripple підкреслює представництво на всіх рівнях компанії, використовуючи навмисні практики найму, такі як правило Руні, щоб створити більш різноманітну команду. Компанія також прагне курувати більш інклюзивну культуру через свої ресурсні групи співробітників, гарантуючи, що кожен член команди відчуває себе бажаним, почутим та підтриманим.

Жінки на передньому плані

Зрештою, Моніка вважає, що завдяки своїм основоположним ідеалам демократизації та рівності Web3 може забезпечити більш інклюзивну фінансову систему, що працює на службі для всіх її учасників. Але вона непохитна в тому, що криптовалюта не досягне цього потенціалу без жінок у кімнаті.

“Криптовалюта не виконає свою обіцянку, якщо у нас не буде представництва за столом, проектуючи системи”.

Для цього, за її словами, більше жінок повинні брати участь як інвестори, лідери та члени команди. І зараз ідеальний час для них, щоб зробити цей перший крок.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи