Новий OLED-комутатор Nintendo може надійти у вересні

Наступне покоління комутатора Nintendo може надійти у вересні або жовтні саме до сезону відпусток, йдеться у звіті Bloomberg. Він може представити оновлену консоль напередодні конференції E3, яка розпочнеться 12 червня, і розпочне її виробництво в липні.

Вперше з’явилися новини про оновлений комутатор ще в 2018 році, причому подейкували, що Nintendo замінить РК-дисплей на OLED-модель. Останні витоки вказують на “Switch Pro” (або як його ще називають) з 7-дюймовим OLED-екраном 720p та графікою NVIDIA Tegra з DLSS, що дозволить йому виводити 4K на телевізор.

З моменту свого дебюта Switch не змінився, хоча його було тихо оновлено з більшим часом автономної роботи в 2019 році, і Nintendo випустила Switch Lite того ж року. Як і у випадку з іншими електронними пристроями, сучасну модель Switch важко знайти через брак таких ключових частин, як пам’ять та процесори. Однак, як повідомляється, постачальники Nintendo “впевнені”, що вони можуть виконувати замовлення на комутатор наступного покоління, незважаючи на ці проблеми.

“Виробничі лінії краще підготовлені до потенційного струшування компонентів, а деталі, які використовує Nintendo, піддаються меншій конкуренції, ніж ті, що знаходяться на більш потужних консолях конкурентів”, – йдеться у звіті Bloomberg. “І все-таки здатність компанії задовольняти споживчий попит не буде гарантована”.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи