Низькоякісна версія “трейлера Battlefield 6” просочилася повністю

Низькоякісна версія того, що, як стверджується, трейлера Battlefield 6, здається, просочилася повністю.

Відео, яке можна переглянути в інтернеті, спочатку задумувалося як офіційний трейлер гри, за словами впливового представника Тома Хендерсона, який за останні кілька місяців опублікував кілька звітів Battlefield 6, деякі з яких підтвердили журналісти.

Однак зображення з трейлера – частково затьмарені мемом хлопця, можливо, щоб прикрити водяний знак.

“Мені також сказали, що ми майже напевно побачимо відмінний трейлер від того, що просочився в Інтернет “, – написав Хендерсон у своєму твіттері цього тижня.

Пізніше він додав: “Нова теорія, що обертається, полягає в тому, що трейлер ракетного запуску, був для внутрішнього використання, для інвесторів, тощо. Я можу сказати зі 100% впевненістю, що це не так. Досить багато учасників спільноти, бачили цей трейлер”.

Хендерсон стверджує, що майбутній шутер DICE буде встановлений на 10-15 років у майбутньому і буде просто називатися Battlefield.

Видавець Electronic Arts на початку цього місяця підтвердив, що трейлер Battlefield 6 вийде в червні, і що ця гра стане загальнонаціональною, коли потрапить на консолі та ПК у цей святковий сезон.

Старший директор з комунікацій EA також поспівчував шанувальникам, розчарованим тривалим очікуванням на розкриття Battlefield 6, але попросив трохи більше терпіння.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи