П’ятниця, 28 Січня, 2022


додомуНовини світу ігорНизькоякісна версія "трейлера Battlefield 6" просочилася повністю

Низькоякісна версія “трейлера Battlefield 6” просочилася повністю

Низькоякісна версія "трейлера Battlefield 6" просочилася повністю

Низькоякісна версія того, що, як стверджується, трейлера Battlefield 6, здається, просочилася повністю.

Відео, яке можна переглянути в інтернеті, спочатку задумувалося як офіційний трейлер гри, за словами впливового представника Тома Хендерсона, який за останні кілька місяців опублікував кілька звітів Battlefield 6, деякі з яких підтвердили журналісти.

Однак зображення з трейлера – частково затьмарені мемом хлопця, можливо, щоб прикрити водяний знак.


“Мені також сказали, що ми майже напевно побачимо відмінний трейлер від того, що просочився в Інтернет “, – написав Хендерсон у своєму твіттері цього тижня.

Пізніше він додав: “Нова теорія, що обертається, полягає в тому, що трейлер ракетного запуску, був для внутрішнього використання, для інвесторів, тощо. Я можу сказати зі 100% впевненістю, що це не так. Досить багато учасників спільноти, бачили цей трейлер”.

Хендерсон стверджує, що майбутній шутер DICE буде встановлений на 10-15 років у майбутньому і буде просто називатися Battlefield.

Видавець Electronic Arts на початку цього місяця підтвердив, що трейлер Battlefield 6 вийде в червні, і що ця гра стане загальнонаціональною, коли потрапить на консолі та ПК у цей святковий сезон.

Старший директор з комунікацій EA також поспівчував шанувальникам, розчарованим тривалим очікуванням на розкриття Battlefield 6, але попросив трохи більше терпіння.

Дати оцінку данній статті


СХОЖІ ЗАПИСИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні Новини