Оновлення драйвера InterBase ADO.NET покращує підтримку Visual Studio

Embarcadero випустила оновлення нового драйвера InterBase ADO.NET для Visual Studio, опублікованого в травні 2021 року, яке вводить підтримку відзначеної нагородами функції InterBase ChangeViews™.

Драйвер ADO.NET має як 32, так і 64-розрядну підтримку для InterBase та інтеграцію з DDEX та Entity Framework 6, що дає вам повну настройку та контроль над розробкою за допомогою InterBase та Visual Studio.

Оновлений драйвер, доступний у вигляді пакета Nuget і представлений на ринку Visual Studio, запропонує інтеграцію Visual Studio 2022 IDE та повну підтримку ADO.NET та Entity Framework.

Що таке ChangeViews™?

Change Views™ — це функція синхронізації даних InterBase, яка отримала нагороду IoTA. Change Views™ покращує безпеку даних і полегшує навантаження на керування даними, відповідаючи на запитання «які дані змінилися з моменту останнього перегляду?»

Change Views™ використовує архітектуру Interbase з багатьма поколіннями для фіксації змін у даних. З Change Views™ немає накладних витрат на продуктивність існуючих транзакцій, оскільки він підтримує узгоджені уявлення про змінені дані, які можна спостерігати за допомогою інших транзакцій.

Пакети NuGet і драйвер включають:

  • Підтримка та інтеграція основної платформи ADO.NET, включаючи сервер InterBase і локальний вбудований IBLite/IBToGo
  • Підтримка Entity Framework, що пропонує можливість використовувати популярний рівень відображення .NET Object-Relational з InterBase (ця підтримка вимагає додавання спеціальної бібліотеки розширення InterBase UDF до вашої інсталяції бази даних)
  • Інтеграція Visual Studio DDEX з можливістю навігації підключенням до бази даних і фактичними даними в IDE Visual Studio

Пакет NuGet для Visual Studio включає оновлений драйвер ADO.NET для InterBase та додаткові функції для безперебійної інтеграції з Visual Studio IDE та платформою .NET загалом.

Функції доступні у двох окремих пакетах NuGet тут:

  • www.nuget.org/packages/InterBaseSql.Data.InterBaseClient/
  • www.nuget.org/packages/InterBaseSql.EntityFrameworkCore.InterBase/

Драйвер ADO.NET і весь код підтримки доступні також у відкритому коді на GitHub за адресою https://github.com/Embarcadero/IB.NETDataProvider.

Для отримання додаткової інформації про драйвер InterBase ADO.NET та його можливості відвідайте docwiki InterBase за адресою http://docwiki.embarcadero.com/InterBase/2020/en/ADO.NET_Driver. Ми також надаємо документацію та демонстрації з самим пакетом NuGet.

Інші варіанти підключення InterBase

Окрім нового драйвера ADO.NET для Visual Studio, InterBase також пропонує чудові можливості підключення та інтегровані драйвери для Embarcadero RAD Studio (через FireDAC та IBX). InterBase розширив свою роль у зв’язку з RAD Studio, включивши міжплатформну підтримку для єдиного формату файла бази даних, що працює в Windows, macOS, Linux, iOS та Android. Крім того, InterBase включає драйвер JDBC для програм Java і драйвер ODBC для більшості інших середовищ і мов програмування.

Дізнайтеся більше про InterBase

InterBase — це надшвидка, масштабована, вбудовувана база даних SQL з безпекою даних комерційного рівня, відновленням після аварій та синхронізацією змін. З довгою історією як потужної та надійної системи баз даних, InterBase займає дуже невелику площу і може бути розгорнута на сервері, та навіть вбудована в мобільний додаток. Для отримання додаткової інформації відвідайте https://www.interbase.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи