Оновлення OxygenOS 12 повернулися для OnePlus 9 і 9 Pro

Ми всі були готові похвалити OnePlus за те, що перша стабільна збірка Android 12 була випущена на перший набір телефонів до кінця року — поки не виявилося, що це оновлення не настільки стабільне. Минулого тижня компанія витягнула OxygenOS 12 OTA після того, як виявила масу помилок і зламаних функцій, але очікування на його повернення закінчується сьогодні. Нова збірка для OnePlus 9 і 9 Pro знову доступна для користувачів з усього світу.

Згідно з оголошенням компанії на її форумах, ця збірка зосереджена на вирішенні найбільших проблем, з якими клієнти зіткнулися минулого тижня, включаючи неможливість підключення до мобільних даних, приховані сповіщення та проблеми з дисплеєм телефону. Враховуючи, що всі три з цих пунктів є життєво важливими для повсякденного використання, не дивно, що OnePlus почав з найбільш значних проблем, які торкалися користувачів.

Тим не менш, ця збірка не виправить все за одну ніч. Помилки автоматичного заповнення в Chrome і обмеження допоміжної камери за допомогою GCam все ще присутні в цьому останньому OTA, хоча OnePlus планує виправити їх відповідно до свого «подальшого плану оновлення». Звичайно, жодна з цих проблем не є такою важливою, як те, що було розглянуто в сьогоднішньому патчі. Однак, незважаючи на те, що компанія провалила своє початкове розгортання, неприємно бачити деякі тривалі проблеми, які безпосередньо впливають на власників, навіть якщо іншому оновленню вдасться вийти до свят.

У сьогоднішніх примітках про оновлення також згадується покращене розблокування відбитків пальців і час автономної роботи, а також прискорений час запуску програми камери. Перегляньте повний журнал змін нижче.

Система

  • Покращено плавність розблокування відбитками пальців.
  • Оптимізоване енергоспоживання системи для продовження терміну служби акумулятора.
  • Виправлено проблему розриву екрана під час повернення на головний екран у деяких іграх.
  • Виправлено проблему, через яку на панелі сповіщень відображалася порожня панель.
  • Оновлено виправлення безпеки Android до 2021.12.

Камера

  • Покращена швидкість запуску програми.
  • Покращено ефект зображення задньої камери.

Мережа

  • Виправлено проблему, через яку не вдавалося підключитися до мобільних даних у певних сценаріях.

Якщо ви все ще використовуєте OxygenOS 11, можливо, ви захочете відкластися на наступне оновлення. Навіть якщо ця конкретна збірка вирішує деякі досить серйозні проблеми, почекати ще тиждень або два, щоб переконатися, що все стабільно, є досить хорошою ідеєю. Якщо ви готові жити на межі — або ви застрягли на зламаній збірці OxygenOS 12 протягом більшої частини тижня — OTA повільно розгортається для вибраної групи користувачів перед широким запуском у найближчі дні.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи