Ось як і чому працює 108-мегапіксельний датчик ISOCELL HM3 від Samsung

Протягом останніх кількох місяців Samsung опублікувала кілька детальних та зрозумілих відео, в яких обговорюються конкретні аспекти технології формування зображень. Найновіше відео поєднує багато з цих тем у стислий та інформативний огляд 108-мегапіксельного датчика ISOCELL HM3.

Хоча це явно відео, розроблене для продажу та продажу свого останнього датчика ISOCELL HM3, низка високоякісних відеороликів Samsung, які перекладають, як правило, розмови на високому рівні про технологію обробки зображень, у легкозасвоювані відео.

Samsung заявляє, що ISOCELL HM3, який є основним датчиком на чудовому Samsung Galaxy S21 Ultra, побудований для забезпечення “професійних можливостей фотозйомки” в смартфоні та дає певний контекст щодо того, як Samsung здатна забезпечити як чудові відтворення кольорів, а також хороша продуктивність при слабкому освітленні та висока роздільна здатність дають такий малий датчик, як той, що є на його флагманському смартфоні.

108-мегапіксельний ISOCELL HM3 забезпечує, чіткі нічні знімки завдяки технології Nonapixel та технології багатовибіркової вибірки. Оснащений Smart-ISO Pro та HDR в шаховому порядку, він створює приголомшливі фотографії HDR, насичені кольорами та деталями, як у світлі, так і в тіні.

Незважаючи на те, що відео торкається технології компанії Smart ISO Pro, вона в минулому витрачала ціле відео, пояснюючи те, що Samsung називає технологією “Nonapixel”.

Samsung заявляє, що технологія Nonapixel підвищує продуктивність в умовах недостатнього освітлення. У темних умовах він автоматично поєднує дев’ять пікселів в один більший піксель, щоб дозволити йому поглинати більше світла і, таким чином, створювати яскравіші та чіткіші фотографії з меншим рівнем шуму. І навпаки, у яскравих налаштуваннях він використовує алгоритм повторного мозаїкування, щоб переставити всі 108 мільйонів пікселів, щоб максимізувати роздільну здатність зображення. Це поєднується із вищезазначеним Smart ISO для інтелектуального пристосування до мінливих умов освітлення.

Хоча це не технологія, яка інтегрована в ISOCELL HM3, нещодавно Samsung опублікувала дуже інформативне відео про те, що таке автофокус Dual Pixel і як воно працює, а також інше відео, яке пояснює, як компанія може зменшувати розмір пікселів без зниження якості зображення.

Дуже мало компаній докладають так багато зусиль, щоб пояснити, як конкретно якась технологія чи набір технологій насправді функціонує, і навіть рідше спостерігається, як компанія насправді публікує цю інформацію публічно таким чином, щоб це було так легко зрозуміти, як це продовжує робити Samsung.

І хоча очікування завжди слід применшувати, дивлячись на реальні випадки використання порівняно з тим, що обіцяють у маркетингових відео, більша частина того, що Samsung рекламує тут, є точною. Саме тому рекомендується купувати Galaxy S21 Ultra і чому це поточна головна рекомендація PetaPixel щодо камери для смартфона.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи