OVERWATCH 2: БОЙОВИЙ ПРОПУСК, МАГАЗИН, РОЗБЛОКУВАННЯ ГЕРОЯ ТОЩО

Overwatch 2 виходить 4 жовтня і відкриє нову еру для гри. Зміни, які ми вносимо, підтримають наші цілі щодо надання більшої кількості вмісту в гру, більш регулярно, допомагаючи більшій кількості гравців, ніж будь-коли раніше, відчути всесвіт Overwatch.

Перехід до безкоштовної гри для Overwatch 2, разом із увімкненням крос-платформної платформи з перехресною прогресією, означає, що кожен може отримати доступ до гри та приєднатися до своїх друзів безкоштовно, що ми неймовірно раді. У той же час ми знаємо, що це великий перехід, який передбачає багато змін.

Одна з наших цілей полягає в тому, щоб переконатися, що наша гра забезпечує багато розваг, веселощів і самовираження, незалежно від того, скільки ви витрачаєте-навіть якщо ви вирішили взагалі нічого не витрачати. Коли Overwatch 2 запуститься, ми доставимо більше за одну краплю, ніж ми поставили з моменту запуску оригінальної гри в 2016 році. Сюди входять три нові герої, які всі будуть доступні негайно для гравців Overwatch, які повертаються, які входять у систему під час першого сезону або другого сезону.

Ми розуміємо, що у вас є багато питань щодо того, як буде працювати наш живий сервіс. Отже, ми тут, щоб відповісти на них!

Нова сезонна модель

Overwatch 2 переходить на сезонну модель, де ми плануємо доставляти новий контент у гру кожні дев’ять тижнів.

У кожному сезоні буде багато чого досліджувати – нові враження та способи гри – і, як правило, принесе або нового героя, або нову карту, чергуючи кожен сезон. Кожен сезон матиме новий Battle Pass, кожен з яких має унікальну тематику та до 80+ розблокованих ярусів косметики. Ми також плануємо використовувати початок кожного сезону, щоб зробити більшість наших героїв збалансованими змінами, щоб все завжди відчувалося свіжим і чітким.

З цією новою сезонною моделлю Loot Boxs зникають в Overwatch 2, і наш новий внутрішньоігровий магазин дозволить вам придбати саме те, що ви хочете, за допомогою нашої нової віртуальної валюти Overwatch Coins – те, що ви бачите, – це саме те, що ви збираєтеся отримати. Магазин буде пропонувати пропоновані косметичні товари щотижня для всіх гравців, а в першому сезоні багато з цих косметичних засобів будуть слідувати темі кіберпанку. Майбутні сезони матимуть різні теми для нашої косметики.

Крім того, у магазині буде розміщено розділ «Тільки для вас» із персоналізованими пропозиціями на основі того, у що ви віддаєте перевагу грати та оснащувати в грі, а також обертові пакети. Це наш шанс регулярно показувати різні предмети та відзначати особливі випадки та моменти. У наших перших кількох сезонах у магазині «Just for You» та обертових пакетах будуть представлені предмети з оригінального Overwatch, щоб гравці могли наздогнати, якщо їм потрібно.

Battle Pass безкоштовний для всіх, і ви можете перейти на преміальний Battle Pass у магазині, щоб розблокувати преміальні винагороди – давайте зануримося в те, як це все буде працювати.

Представляємо бойовий пропуск першого сезону

Ми будемо використовувати конкретні приклади з нашого бойового пропуску першого сезону, щоб пояснити, як будуть працювати Battle Pass.

Наша мета – зробити гру справедливою, приємною та корисною, незалежно від того, вирішите ви витратити гроші на Premium Battle Pass чи ні. Наша команда наполегливо працювала над тим, щоб ретельно розробити не тільки косметику, яку ви очікуєте, але й абсолютно нові косметичні типи для всесвіту Overwatch, такі як іменні картки, брелоки та сувеніри, і деякі з цих нагород будуть доступні кожному через безкоштовний трек Battle Pass. Якщо в сезоні з’явиться новий герой, вони будуть зароблені завдяки безкоштовній трасі Battle Pass.

У першому сезоні кожен, хто увійде, щоб грати, автоматично отримає Junker Queen і Sojourn, незалежно від того, чи є вони новими гравцями чи повертаються. Гравці, які володіють оригінальним Overwatch, також отримають Kiriko через пакет свого засновника, який потрібно викупити, увійшовши в систему до кінця другого сезону.

У першому сезоні Battle Pass будуть представлені наступні безкоштовні нагороди, які можна розблокувати, на 20 рівнях, розподілених на понад 80 рівнів:

 • Найновіший герой підтримки, Кіріко (для нових гравців, у яких її ще не буде)
 • 2 Епічні скіни
 • 1 Чарівність зброї
 • 2 Спогади
 • 1 Виділення вступу
 • 14 додаткових предметів (емоції, пози перемоги, іменні картки, спреї, значки гравців і т.д.)
 • Титули престижного рівня (8 зароблених титулів доступні лише після завершення всього проходу)

Перший сезон Преміум Бойовий абонемент

Кожен сезон у нас буде преміум-трек Battle Pass Track для гравців, які хочуть заробити ще більше нагород. Premium Battle Pass має 60 додаткових (загалом 80) рівнів для розблокування, включаючи нашу першу в історії шкіру міфічного рівня та багато інших косметичних засобів преміум-класу. Якщо в сезоні з’явиться новий герой, придбання Premium Battle Pass також надасть миттєвий доступ до цього героя на додаток до сезонного посилення досвіду Battle Pass та додаткових косметичних нагород.

Преміум-трек першого сезону забезпечує миттєвий доступ до Kiriko для нових гравців і містить понад 60 косметичних засобів для розблокування, включаючи п’ять абсолютно нових легендарних скінів, один епічний скін і абсолютно нову міфічну шкіру Cyber Demon Genji.

Ми особливо схвильовані міфічними скінами: абсолютно новим ярусом скінів у Overwatch 2. Ці скіни виходять за рамки наших існуючих легендарних скінів. Для нашої першої в історії міфічної шкіри ми створили Genji високоналаштовувану шкіру Cyber Demon, яка містить шари, які ви можете змішувати та поєднувати, кожен з яких містить різні колірні схеми та візерунки. Ми плануємо включити нову міфічну шкіру в battle pass кожного сезону.

Загалом, Преміум-бойовий абонемент першого сезону включає, на додаток до всіх безкоштовних нагород вище, такі розблоковані винагороди:

 • Негайний доступ до Кіріко
 • 20% XP Battle Pass Boost
 • 1 Міфічна шкіра
 • 5 легендарних скінів і 1 епічна шкіра
 • 3 Гра Вступ
 • 4 обереги для зброї
 • 3 Емоції
 • 3 Спогади
 • 6 Пози
 • 6 Іменні картки
 • 30+ додаткових косметичних винагород

Premium Battle Pass коштуватиме 1000 монет Overwatch (еквівалент 10 доларів США) – ці монети можна придбати безпосередньо або також заробити з часом, виконуючи щотижневі завдання. Власники Watchpoint Pack автоматично розблокують преміум-бойовий абонемент першого сезону.

Прогресування бойового перевалу

Кожен просувається через Battle Pass, просто граючи в гру, а також виконуючи щоденні та щотижневі завдання, які пропонують значну ХР. Ви також можете швидше просувати свої Battle Pass, згрупувавшись для підвищення на 20% XP на матчі XP. Якщо ви вирішите пізніше в сезоні придбати Premium Battle Pass, всі раніше зароблені преміальні рівні розблокуються на той момент.

Ті з вас, хто завершить сезон Battle Pass, можуть продовжувати прогресувати через рівні Престижу. Розблокування престижних нагород займає більше часу, але в першому сезоні вони нагороджують 8 загальних унікальних титулів героїв, які ви можете обладнати на своїх іменних картках. Ви зможете заробити конкретні титули рівня Prestige лише протягом сезону, коли вони доступні: наприклад, ви не можете заробити титули першого сезону протягом другого сезону.

Нові герої

Із запуском Overwatch 2 наш список розшириться до 35 героїв, оскільки Sojourn, Junker Queen та Kiriko приєднаються до боротьби. Коли ми створюємо нових героїв і збалансовуємо існуючий акторський склад для нашого нового досвіду 5v5 PvP, ми змінили наш підхід до дизайну героїв, щоб ви могли вплинути на свої матчі з низкою різних героїв та стратегій. Це означає зменшення наявності конкретних жорстких лічильників героям.

Наприклад, в оригінальному Overwatch — особливо на вищих рівнях кваліфікації — найсильнішим способом закрити великого ворога Трейсера, який пірнає у вашу лінію підтримки, було помінятися місцями на Кессіді. Якби цей гравець Кессіді був достатньо ефективним, Трейсер міг би навіть відчути потребу переключитися, щоб уникнути цього жорсткого лічильника. Хоча герої Overwatch 2 матимуть свої чіткі сильні та слабкі сторони, а деякі герої будуть більш ефективними проти інших, ми вважаємо, що наша гра грає краще і веселіша з меншою кількістю жорстких лічильників та більш широким спектром ефективних підбирань героїв. Ще одна перевага полягає в тому, щоб ваші особисті улюблені герої частіше були життєздатними. Ця філософія буде направляти нас у рух вперед.

Цей фокус також означає, що коли з’явиться новий герой (починаючи з Kiriko), ми відкладемо введення його в режими змагань на кілька тижнів. Це дозволить нам швидко налаштувати їх баланс при необхідності, а також дасть гравцям час поекспериментувати з ними.

Через цю зміну дизайнерського підходу до героїв ми вважаємо, що запуск нових героїв Overwatch 2 через систему Battle Pass є справедливим для наших гравців, поважає змагальний характер гри та відповідає нашій меті підтримки Overwatch 2 як живого сервісу, що рухається вперед.

Отже – як саме нові герої вступають у бійку в Overwatch 2? Нові герої дебютують для всіх в Overwatch 2 на Tier 55 на безкоштовній трасі Battle Pass. Вони негайно розблокуються на преміальній трасі Battle Pass.

Нові герої, як правило, вийдуть кожен альтернативний сезон, за винятком першого та другого сезонів, у кожному з яких буде представлений новий герой. Після цього ми плануємо нового героя в четвертому та шостому сезонах.

Будуть способи заробити героїв, представлених в попередніх сезонах в майбутніх сезонах, тому у кожного буде можливість заробити цих героїв грою: це стосується і гравців, які починають грати в майбутніх сезонах, і гравців, які не нівелювали попередні Battle Pass настільки, щоб розблокувати героя. Ви зможете заробляти героїв минулих сезонів за допомогою особливих нових викликів, або ви можете безпосередньо придбати їх у магазині за допомогою Overwatch Coins.

Нові карти та події з обмеженим часом

На додаток до вже анонсованих нових карт для Overwatch 2 — Circuit Royal, Колоссео, Мідтаун, Нью-Квін-стріт і Параїсо — Перший сезон також представить нову карту поштовху, встановлену в Португалії, Есперанса. Всі карти доступні кожному, і, рухаючись вперед, нова карта, як правило, буде вводитися кожен альтернативний сезон.

Ми також переглянемо минулі режими гри з обмеженим часом і вітатимемо нові вже в першому сезоні, який включатиме нову подію «Гнів нареченої» Юнкенштейна. Незабаром у нас буде більше інформації про подію першого сезону.

Що далі?

У міру того, як ми разом просуваємося по сезонах, є кілька великих моментів, якими ми з нетерпінням чекаємо поділитися на цьому шляху: Overwatch – це великий всесвіт з такою кількістю можливостей. У нас вже є нові основні режими гри та набір нових карт у розробці, і ми плануємо запустити один із цих нових режимів пізніше у 2023 році.

Ми також з нетерпінням чекаємо можливості поділитися PvE з вами у 2023 році. Це було постійним основним фокусом для нашої команди, і ми не можемо дочекатися, щоб поділитися тим, що буде далі.

Ми сподіваємось, що ми відповіли на багато ваших запитань, і ми не можемо дочекатися, коли ви відчуєте Overwatch 2 4 жовтня — команда влила наші серця в цей досвід, і ми раді бути з вами в цій пригоді.

Істочник: playoverwatch.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи