Перша функція Microsoft, що працює на OpenAI, допомагає новачкам створювати додатки для підвищення продуктивності

Microsoft офіційно представила свою першу функцію GPT-3 у клієнтському продукті через вісім місяців після того, як вона ексклюзивно ліцензувала складну мовну модель OpenAI. На віртуальній конференції розробників, технічний гігант оголосив, що інтегрує GPT-3 в Power Apps, який, навіть люди без досвіду кодування можуть використовувати для створення додатків для підвищення продуктивності бізнесу. Завдяки новим функціям Power Apps стане ще простішим у використанні – насправді це дасть користувачам можливість кодувати за допомогою простої розмовної мови.

GPT-3 є найбільшою мовною моделлю, коли-небудь навченою, і здатна генерувати настільки людський текст, що може писати правдоподібні фейкові новини. Microsoft інвестувала $ 1 млрд в OpenAI ще в 2019 році і отримала доступ до мовної технології для власного використання та для хмарних клієнтів Azure.

Інтеграція мовної моделі в Power Apps означає, що користувачі зможуть вводити те, що вони хочуть, щоб їх додаток працював, а платформа може перетворити команду у формулу Power Fx. (Цю мову використовує платформа Power.) Наприклад, вони можуть ввести “Показати 10 замовлень, у назві товару яких є ” коляска “, і відсортувати за датою придбання з найновішими вгорі. Power Apps, зможуть зрозуміти, що це означає завдяки GPT-3, і сгенерувати код “FirstN (Sort (Search (‘BC Orders’,” kolica “,” aib_productname “), ‘Purchase Date’, За спаданням) ” для користувача. Це буде набагато швидше, ніж ручне створення коду з самого початку.

Microsoft заявляє, що ця функція не “замінює потребу людини розуміти код, який вона впроваджує”. Однак він може надати цінну допомогу людям, які все ще не знайомі з мовою програмування Power Fx або лише почали її вивчати. “Це одна з перших реалізацій, яка демонструє, як GPT-3, що працює на Microsoft Azure та працює на основі машинного навчання Azure, і одне з перших внутрішніх застосувань нових можливостей керованих кінцевих точок може вирішити реальні бізнес-потреби в масштабі підприємства”.

Інтеграція GPT-3 Power Apps вперше стане доступною до кінця червня англомовним користувачам Preview у Північній Америці. Сподіваємося що і для Украінців не буде великої затримки.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи