Четвер, 2 Грудня, 2021
додомуНовини MicrosoftПерша функція Microsoft, що працює на OpenAI, допомагає новачкам створювати додатки для...

Перша функція Microsoft, що працює на OpenAI, допомагає новачкам створювати додатки для підвищення продуктивності

Перша функція Microsoft, що працює на OpenAI, допомагає новачкам створювати додатки для підвищення продуктивності

Microsoft офіційно представила свою першу функцію GPT-3 у клієнтському продукті через вісім місяців після того, як вона ексклюзивно ліцензувала складну мовну модель OpenAI. На віртуальній конференції розробників, технічний гігант оголосив, що інтегрує GPT-3 в Power Apps, який, навіть люди без досвіду кодування можуть використовувати для створення додатків для підвищення продуктивності бізнесу. Завдяки новим функціям Power Apps стане ще простішим у використанні – насправді це дасть користувачам можливість кодувати за допомогою простої розмовної мови.

GPT-3 є найбільшою мовною моделлю, коли-небудь навченою, і здатна генерувати настільки людський текст, що може писати правдоподібні фейкові новини. Microsoft інвестувала $ 1 млрд в OpenAI ще в 2019 році і отримала доступ до мовної технології для власного використання та для хмарних клієнтів Azure.

Інтеграція мовної моделі в Power Apps означає, що користувачі зможуть вводити те, що вони хочуть, щоб їх додаток працював, а платформа може перетворити команду у формулу Power Fx. (Цю мову використовує платформа Power.) Наприклад, вони можуть ввести “Показати 10 замовлень, у назві товару яких є ” коляска “, і відсортувати за датою придбання з найновішими вгорі. Power Apps, які зможуть зрозуміти, що це означає завдяки GPT-3, потім генерують код “FirstN (Sort (Search (‘BC Orders’,” kolica “,” aib_productname “), ‘Purchase Date’, За спаданням) “для користувача.

Microsoft заявляє, що ця функція не “замінює потребу людини розуміти код, який вона впроваджує”. Однак він може надати цінну допомогу людям, які все ще не знайомі з мовою програмування Power Fx або лише почали її вивчати. “Це одна з перших реалізацій, яка демонструє, як GPT-3, що працює на Microsoft Azure та працює на основі машинного навчання Azure, і одне з перших внутрішніх застосувань нових можливостей керованих кінцевих точок може вирішити реальні бізнес-потреби в масштабі підприємства”.

Інтеграція GPT-3 Power Apps вперше стане доступною до кінця червня англомовним користувачам Preview у Північній Америці.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Most Popular

Recent Comments