Настав час для класичної гри Nintendo Switch онлайн

Настав час для класичної гри Nintendo Switch онлайн

Nintendo Switch додав чотири класичні назви SNES і NES – гравці будуть мати доступ до цих ігор.

Вболівальники тепер можуть повернутися в Віслюк Конг Країна 2: Diddy’s Kong zuest, Супер Пікрос Маріо, Хранителі миру і S. C. A. T:: Спеціальна кібернетична команда атаки.

- Advertisement -

Старої школи геймерів, які виросли на цій класиці і надихнули нових гравців, які хочуть вивчити, знайдуть все, що вони шукають з цими новими старими.

Настав час для класичної гри Nintendo Switch онлайн

Осел Конг Країна 2: Дідді Конг zuest (Осел Конг країна 2)

Класичний 1995, Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong zuest, слідує за другом Віслюка Конгом Дідді Конгом і подругою Дідді Діксі Конг в пошуках, через крокодилячий острів. Їх мета – врятувати Віслюка Конга після того, як його викрали, короля К. Рул.

У цій піратській тематичній 2D-грі гравець контролює Дідді або Діксі, кожен зі спеціальними рухами і атрибутами, проходячи через вісім світів і 52 рівні для боротьби з різними ворогами.

Настав час для класичної гри Nintendo Switch онлайн

Супер Пікрос Маріо

Шанувальники чисельних головоломок будуть в захваті від Супер Пікроса Маріо, гри Super Famicom 1995 року, яка ніколи раніше не була випущена для західних гравців. Після заповнення нумерованої сітки, дотримуючись порад, геймери будуть винагороджені зображенням.

Гра починається досить легко, але поступово пропонує більш складні головоломки. Однак гравці не повинні грати поодинці. Підключення другого контролера дозволяє геймерам взаємодіяти і допомагати працювати з головоломками і відображати зображення.

Настав час для класичної гри Nintendo Switch онлайн

Хранителі миру

Випущений в 1993 році для SNES, Peace Keepers є третьою грою в трилогії Rushing Beat. Високі дії били їх, опікуни світу стежать за колишнім експериментом DM Corp, Флінна і трьох інших людей, ображених корпорацією, коли вони борються за помсту. У цій грі для двох-чотирьох гравців є багато способів, які можна використовувати для створення різних закінчень і босів.

Настав час для класичної гри Nintendo Switch онлайн

С.С.А.Т.: Спеціальна команда кібернетичної атаки (Специная Кибернетическая Команда)

Випущений в 1990 році для NES, S. C. A. T.: Спеціальна cybernetic Attack Team – футуристичний шутер, який проходить в 2029 році. Коли інопланетяни на чолі з лиходія мерзенним нападом Малморта в Нью-Йорку, команда людей і машин збирається, щоб зустрітися з прибульцями віч-на-віч.

У S.C.A.T., ви можете грати поодинці або з одним. В одному режимі геймери можуть вибирати між Арнольдом або Сігурні, що літають по сша, збивши ворогів і шукаючи спеціальні контейнери, що містять бонуси, такі як більш потужна взаємозамінна зброя. Гравці зможуть грати один проти одного або один з одним в Інтернеті, спілкуватися через голосовий чат і резервне копіювання своїх збережених даних у хмарі Nintendo Switch, що робить його набагато зручнішим, ніж це було в 1990-х, щоб спілкуватися з іншими гравцями по всьому світу.


Похожие статьи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние записи