Ripple співпрацює з Travelex Bank, щоб принести рішення для платежів із підтримкою криптовалют до Бразилії

Travelex Bank — перший у країні, який працює виключно в іноземній валюті — співпрацює з Ripple для покращення транскордонних потоків для своїх клієнтів за допомогою рішення Ripple з ліквідності на вимогу (ODL). Це партнерство знаменує початок рішень для криптоплатежів у Бразилії.

Установи по всьому регіону продовжують інвестувати в фінтех-рішення, з особливим акцентом на криптовалюту, DeFi та блокчейн. Бразилія також застосувала проактивний підхід до регулювання криптовалютної індустрії, просуваючи законодавство для створення структури, яка надає пріоритет безпеці та сприяє інноваціям.

«Щорічно в Бразилію направляється понад 780 мільярдів доларів платежів, що робить її сприятливим ринком як для Ripple, так і для клієнтів, які отримають вигоду від можливостей криптовалюти, щоб забезпечити дешевші та швидші транскордонні платежі», – сказав Сільвіо Пегадо, керуючий директор LATAM в Ripple. «Travelex зосереджений на покращенні глобальних платежів і відомий тим, що використовує передові технології, що робить їх ідеальним партнером для Ripple».

Завдяки цьому партнерству Travelex Bank тепер може пропонувати своїм клієнтам більш доступні транскордонні платежі, усуваючи потребу в попередньо фінансованих рахунках призначення, забезпечуючи при цьому майже миттєвий розрахунок і забезпечуючи доступ до ліквідності 24/7/365.

Будучи піонером у бразильських фінансах, Travelex Bank також планує розширити свою підтримку, розширившись до більшої кількості коридорів та варіантів використання, включаючи внутрішнє казначейство та масові платежі для малих та середніх підприємств (МСП).

«Travelex Bank – це 100% цифровий і 100% персональний банк. Ми були першим ексклюзивним валютним банком, схваленим і регульованим Центральним банком Бразилії. Зосередившись на транзакціях в електронній валюті, ми використовуємо технології, щоб запропонувати найкращі рішення для приватних осіб та компаній будь-якого розміру та для найрізноманітніших секторів», – сказала Ана Тена, генеральний директор Travelex Bank Brazil.

Оскільки криптовалюта та блокчейн продовжують відігравати зростаючу роль у світовій фінансовій системі, для рішення ODL Ripple є чудові можливості для вирішення реальних больових точок для окремих осіб та економік у всьому світі.

Істочник: ripple.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи