Серія Galaxy S22 буде супроводжуватися десятками опцій

Samsung підготувала десятки аксесуарів для майбутньої серії смартфонів Galaxy S22. Всього 66 офіційних варіантів чохлів і кольорів, якщо бути точним, це перелічено роздрібним продавцем у Великобританії. Останнє також підтверджує, що Galaxy S22 Ultra S Pen буде доступний у тих же чотирьох кольорах, що й телефон: чорний, білий, зелений та темно-червоний.

Galaxy S22 і Galaxy S22+ будуть сумісні з: прозорими чохлами, прозорими стоячими чохлами, чохлами для рами, шкіряними чохлами, захисними чохлами, силіконовими чохлами (з/без ремінця), Smart Clear View Covers, Smart LED View Covers.

Чохли S Pen повинні залишитися в минулому
Згідно зі списком, Galaxy S22 Ultra підтримуватиме ті ж чохли, що й базові моделі, і моделі Plus, за винятком чохла Frame Cover.

Майте на увазі, що хоча список Box.co.uk, здавалося б, підтверджує щонайменше 66 варіантів корпусу для серії Galaxy S22 (включаючи кольорові варіації), він не обов’язково показує повну картину. Samsung може розробляти додаткові аксесуари для своїх нових флагманів і підготувати їх до випуску на Galaxy Unpacked у лютому.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи