Що нового в першому великому оновленні Windows 11 (лютий 2022 р.)

З моменту свого першого випуску Windows 11 отримувала постійний потік незначних оновлень. Однак тепер Microsoft запустила перше масштабне оновлення для операційної системи, яке змінює гру з великою кількістю нових функцій і налаштувань.

Як отримати останню версію Windows 11
Перш ніж ми перейдемо до того, що ви отримаєте з першим великим оновленням Windows 11, ви, напевно, хочете знати, як його отримати. Якщо у вас уже встановлено Windows 11, вам просто потрібно перейти до Windows Update і натиснути «Перевірити наявність оновлень».

Як оновити комп’ютер до Windows 11
Якщо у вас ще немає Windows 11, вам потрібно буде пройти процес оновлення до неї, який досить безболісний (за умови, що ви не намагаєтеся запустити її на непідтримуваному ПК).

Програми для Android на Windows 11
З дня анонсування Windows 11 однією з найцікавіших функцій була можливість запускати низку програм для Android через партнерство з Amazon. Ця функція не була готова до запуску Windows 11, але Microsoft нарешті зробила загальнодоступний попередній перегляд доступним для всіх користувачів Windows 11.

Вибір додатків не такий великий, як у всьому магазині додатків, який пропонує Google Play, але ви знайдете солідний вибір, і є багато важливих програм.

Windows 11 не підтримуватиме програми Android у перший день.
Запустити програми Android у Windows 11 легко, тому спробуйте, оновивши операційну систему, і подивіться, наскільки вона вам сподобається.

Покращення панелі завдань
Ще одна важлива зміна в останньому оновленні Windows 11 – це значні покращення панелі завдань. Тепер Windows 11 нарешті показуватиме годинник на панелі завдань на кількох моніторах, а не просто показуватиме його на основному дисплеї. Це, безумовно, було помилкою в оригінальному дизайні, і приємно бачити, що Microsoft вирішує проблему.

Годинник Windows 11 на другому моніторі
Крім того, у цьому оновленні Microsoft переносить віджет погоди на панель завдань. Це чудова зручність, оскільки вона надає вам швидший доступ до погоди та інших віджетів.

Нарешті, функція швидкого відключення звуку на панелі завдань для Microsoft Teams доступна всім користувачам Windows 11. Деякий час він був у бета-версії, а тепер доступний для мас. Якщо ви використовуєте Zoom або будь-яке інше програмне забезпечення для зборів, ця функція може зробити Microsoft Teams більш привабливим вибором. Ви також можете швидше надати доступ до Windows у Microsoft Teams за допомогою останньої версії Windows 11.

Перероблені програми
Microsoft переробила блокнот і медіапрогравач для Windows 11. Якщо ви завзятий користувач будь-якої з цих програм, вам сподобаються нові функції та зовнішній вигляд, які чудово вписуються в Windows 11.

Починаючи з Блокнота, ви помітите багатоетапну функцію скасування, кращий інтерфейс пошуку, барвисті емодзі та підтримку темного режиму.

Додаток Media Player також отримав значні зміни. Він налаштований на заміну Groove Music і Windows Media Player, і, схоже, він підходить для решти Windows 11. Якщо ви використовуєте Groove Music як музичний програвач у Windows, ваші списки відтворення та бібліотека автоматично переміщуються на новий додаток Media Player.

Вам потрібно буде відвідати Microsoft Store, щоб оновити програми Блокнот і Медіаплеєр. Безумовно, варто завантажити їх, якщо ні для чого, крім того, щоб вони краще вписувалися в загальний дизайн Windows 11.

Оновлення Windows 11 відбуватимуться швидше
Windows 11 вийшла вже деякий час, і Microsoft вносить серйозні зміни, які зроблять ОС ще кращою. Якщо ви ще не оновилися, можливо, настав час зробити крок за кроком (якщо ваш комп’ютер підтримує Windows 11).

Як оновити комп’ютер до Windows 11
Це оновлення варте уваги між підтримкою програм Android, покращенням панелі завдань і налаштованими програмами. Звичайно, деякі з цих функцій мали бути доступними з першого дня, але краще пізно, ніж ніколи.

Microsoft має намір випускати оновлення швидше після цього оновлення замість того, щоб змушувати шанувальників чекати рік на нові функції. Панос Панай з Microsoft сказав: «З часом ви побачите, як ми частіше випускаємо нові функції в Windows 11 для кінцевих користувачів на додаток до нашого щорічного оновлення. Ми будемо використовувати різноманітні наявні механізми оновлення, включаючи обслуговування та оновлення Microsoft Store. Наша мета — забезпечити безперервні інновації, надаючи вам найкращий досвід цілий рік».

Якщо ви з тих користувачів, які захоплюються новими функціями, це чудова новина, оскільки ви будете частіше отримувати нові смаколики.

Істочник: www.howtogeek.com

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи