Способи завантаження фотографій з комп’ютера до Instagram

Спочатку інстаграм(Instagram) розроблявся як мобільний додаток для розміщення та обміну фотографіями. Коли згодом сервіс придбав Facebook, його функції розширилися. Тепер це майже повноцінна соціальна платформа. Проте наголос у соціальній мережі на використання фото зберігся. Завантажити свої знімки у профіль можна не лише зі смартфона, а й з комп’ютера. Для цього можна використовувати різні браузери, веб-розширення, програми та програми.

Завантаження фото через браузери

Відкриваємо свій браузер на комп’ютері, заходимо на сторінку Інстаграма та проходимо авторизацію. У Opera або Chrome необхідно клацнути правою кнопкою мишки на пункті перегляду коду. У браузері Yandex треба вибрати розділ “Дослідити елемент”. У вікні потрібно вибрати пункт показу веб-сторінки в мобільному форматі. Потім оновлюємо сторінку. Після цього стануть доступні всі функціональні можливості програми Фейсбук, що дозволить завантажити зображення з комп’ютера.

Завантаження за допомогою розширення веб-інстаграм

Спочатку потрібно увійти до розділу розширень, який можна вибрати в меню налаштувань свого браузера. Знаходимо та встановлюємо веб-інстаграм. Після цього у верхній або бічній панелі браузера має з’явитися піктограма розширення. Активуємо його клацанням мишки. З’явиться вертикальна вкладка, схожа на сторінку мобільного додатку Instagram. Після натискання кнопки з плюсом з’явиться віконце, в якому можна вибрати та завантажити потрібну фотографію з каталогу папок комп’ютера. Недолік цього способу полягає в тому, що за допомогою розширення, на відміну від програми, не можна редагувати зображення.

Використання розширення Downloader for Instagram

Встановлюємо розширення у браузері та відкриваємо свій профіль інстаграм(Instagram). При цьому на сторінці з’явиться кілька піктограм:
1. Зображення фотокамери – для завантаження знімків.
2. Картинка зі смартфоном – для відкриття вкладок у мобільному форматі.
3. Гурток зі стрілкою – для викладення фото у стрічці сторіс.
4. Значок для завантаження файлів зі сторінок облікового запису на комп’ютер.
Щоб завантажити фото в інстаграм, треба натиснути на фотоапараті, вибрати потрібний знімок і натиснути на кнопку «Додати в профіль».

Робота з розширенням Desktopify

Спочатку встановлюємо у браузері розширення. Клацаємо мишкою по значку Desktopify, який має з’явитися у правій частині верхньої панелі. Після активації з’являється вкладка, що входить до облікового запису інстаграм. Тепер можна працювати як із мобільним додатком. У розширенні галочка для завантаження знімків стоїть за замовчуванням. Тут також можна викладати у стрічку коротке відео. Є можливість покращити якість зображення. Однак, ця функція налаштована автоматично, вибрати свої параметри яскравості, контрастності, насиченості тут неможливо.

Застосування сервісу-емулятора BlueStacks

Спочатку завантажуємо з інтернету та встановлюємо програму на комп’ютер. Активуємо її та підключаємо обліковий запис Google Play. Потім потрібно перейти на головну сторінку, після чого відкрити вкладку «Системні програми». Вибираємо та клацаємо по кнопці медіаменеджера. Відсутня функція відкриття папок з каталогу комп’ютера. Спочатку треба залити фото на сервер. Для цього потрібно вибрати пункт імпорту Windows, потім потрібний файл. Після цього повертаємось на сторінку емулятора та вже звідти завантажуємо фото у стрічку Інстаграма(Instagram).

Завантаження за допомогою Creator Studio від Facebook

Програма дозволяє одночасно працювати зі зв’язаними акаунтами інстаграма та фейсбука. Завантажуємо, встановлюємо та відкриваємо Creator Studio. Вгорі сторінки клацаємо по значку Інстаграма. Відкриється вікно, де треба погодитися з умовами та правилами роботи, вказати дані облікових записів обох сервісів. Потім можна натиснути на кнопку створення публікації. Після цього з’явиться можливість завантажувати потрібні фотографії з комп’ютера. Недолік програми – немає функції редагування зображень, це треба робити заздалегідь за допомогою інших інструментів.

Використання SMM Planner

Сервіс дозволяє не лише викладати знімки, а й планувати час розміщення публікацій. Заходимо та реєструємося на сайті планувальника. На робочій панелі головної сторінки вибираємо розділ облікових записів. Відкриваємо та підключаємо у вкладці свій профіль інстаграма(Instagram). Потім треба вибрати розділ “Пости”. Тут можна завантажити потрібний файл, оформити публікацію, задати термін розміщення. Після цього треба натиснути на кнопку «Запланувати». У вікні додаємо зображення, текстовий опис. Тут же можна встановити різні параметри, наприклад, можливість додавання коментарів, відправки в стрічку сторіс. Насамкінець підтверджуємо свій вибір і в задані терміни фото з’явиться у профілі.

У мережі можна знайти й інші програми для завантаження картинок в інстаграм з комп’ютера зі схожим функціоналом

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи