Святкуйте 20-ту річницю .NET разом із спільнотою!

Чи знаєте ви, що цього місяця .NET виповнюється 20 років? Правильно, .NET було запущено 20 років тому 13 лютого 2002 року разом із Visual Studio .NET. Ми святкуємо весь місяць, і ви можете приєднатися до веселощів.

Святкування 20-річчя.
Команда .NET влаштовує грандіозне свято 14 лютого о 9 ранку за тихоокеанським регіоном. На цьому 30-хвилинному заході будуть представлені:

  • Інтерв’ю з корифеями та випускниками Microsoft
  • Історії від клієнтів і розробників, які створюють дивовижні речі
  • Спогади про створення .NET зі Скоттом Хантером, Скоттом Гансельманом та спеціальними гостями
  • …і багато ❤ від учасників OSS, MVP і членів команди .NET

Перейдіть на сторінку https://dotnet.microsoft.com/ для отримання додаткової інформації про подію, щє не піздно почати святкувати! А поки ви там, ознайомтеся з новим редизайном домашньої сторінки та дивовижною хронологією .NET!

Digital Swag (шпалери, дизайни тортів тощо!)
Команда дизайнерів .NET зібрала для вас чудовий набір цифрових подарунків, включаючи шпалери, фони Teams, дизайн тортів, зображення підписів електронної пошти та багато іншого. Вони мають високу роздільну здатність і налаштовуються за допомогою SVG.

Мод дотнет-бота
Dotnet-бот є талісманом спільноти .NET. Створіть свого супутника кодування, модифікувавши dotnet-бота, а потім поділіться своїм творінням зі світом.

Святкуйте в соціальних мережах
Святкуйте разом із громадою протягом лютого місяця в соціальних мережах. Маєте гарний спогад? Все ще маєте бейдж конференції PDC? Ви побудували щось дивовижне? Поділіться своїми історіями, пам’ятними речами, улюбленими функціями тощо у вигляді зображень або відео у Twitter, використовуючи хештег #dotNETLovesMe. Microsoft, .NET Foundation та партнери з екосистеми приєднуються до святкування з цифровими подарунками, цікавими іграми тощо.

Не забудьте додати подію 20-ї річниці до свого календаря на https://dotnet.microsoft.com/!

5/5 - (1 vote)

Про автора

Додати коментар

Недавні записи