Vampire: The Masquerade – Bloodhunt | PS4-PS5

Bloodhunt – це захоплююча вільна битва Royale, яка відбувається ​​в Празі, споживана безжальною війною між кланами вампіра. Використовуйте свої надприродні сили, щоб полювати та перевершити своїх суперників та інквізиційних солдатів. Об’єднуйте, харчуйтеся потужною кров’ю щоб рости в силі, та кинути виклик гравітації щоб завдати удару з будь-якої точки, і домінувати вночі!

Надприродна війна
‎Якщо ви віддаєте перевагу неочікуванному підлому нападу або занурюєтеся прямо в бій з усією зброєю, оберіть клан вірності, щоб визначити свій стиль гри з унікальними надприродними силами. ‎

Безжальне домінування
Мандруйте від смертельних вулиць до даху Праги, полюючи на смертних, щоб зростати силою. Вбийте або ‘діаблеризуйте’ кожного ворога у Bloodhunt, який перетинає ваш шлях, щоб стати останнім вижившим.

Unholy союзники
Полюйте як одиночний хижак у одиночних іграх та рейтингових ігрових режимах або зберіть ваших друзів, щоб приєднатися до триграної команди та перейти до жорстоких, швидких боїв, де є необхідними команди та стратегія.

Стильні хижаки
Створіть найбільш унікальний образ, щоб суперники вас згадували. Налаштуйте свою зовнішність з стильними костюмами, позачасовим волоссям, пірсингом або татуюваннями, а також покажіть свою особистість з видом який дійсно вбиває.

Вампір: маскарадна спадщина

Події гри Bloodhunt проходять у всесвіті World of Darkness. Це мрачна версія нашого сучасного світу, де вампіри ховаються у всіх на увазі та сражаються з мисливцями, іншими вампірами та своїми найгіршими інстинктами, та з усіх сил намагаються підтримати Маскарад.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи