Витік iOS 15 щойно розкрив нові функції для вашого iPhone

Очікуваний випуск iOS 15, як очікується, відбудеться під час щорічної Всесвітньої конференції розробників Apple, яка стартує через два тижні. Напередодні останнього оновлення програмного забезпечення iPhone, випускник поділився хорошими новинами про майбутні сповіщення та зміни екрана блокування.

Марк Гурман із Bloomberg раніше повідомляв, що iOS 15 призведе до перегляду сповіщень та блокування екрана iPhone, користувач Twitter Коннор Джуїс (@connorjewiss) схвалив ці оновлення (через PhoneArena). Вони також заявили, що відстеження їжі надходить у додаток Health, і що повідомлення та інтерфейс Dark Mode відображатимуть “налаштування”.

Наразі Центр сповіщень не дозволяє легко керувати сповіщеннями про ваші додатки. Звичайно, ви можете відкидати сповіщення як завгодно, але відставання сповіщень, яке ви бачите, коли проводите пальцем по екрану, завжди здавалося трохи безглуздим. Для більшості людей повідомлення мають значення лише зараз.

У поточному інтерфейсі екрана блокування нічого особливо поганого немає, але це звучить як новий вигляд або нові інструменти. Було б зручно мати можливість налаштувати інформацію, яку ви бачите на екрані блокування, а також кнопки запуску. Зараз ви можете лише швидко відкрити програми ліхтарика та камери, а також побачити лише дату та поточний час.

Порада щодо відстеження їжі для власного додатка Apple Health – це, здається, перше, про що ми чули про орієнтовані на зміну програмного забезпечення програми. Ви вже могли відстежувати свій сон, фізичні вправи і навіть свої медичні записи в додатку Health, але незабаром користувачі могли б уважніше стежити за своїм харчуванням. Сподіваємось, будуть вжиті заходи для того, щоб робити це відповідально.

Очевидно, очікуються й інші “налаштування”, але Коннор Джуїс заявив, зокрема, що користувальницький інтерфейс iOS і темний режим iOS отримають незначні оновлення. Темний режим для iPhone дебютував з iOS 13, тоді як iOS 14 представив кілька нових інструментів обміну повідомленнями для групових чатів тощо.

Хоча жодна з цих передбачуваних функцій iOS 15 не є дивною, важливо сприймати дані цього користувача Twitter із достатньою кількістю скептицизму. Вони стверджують, що бачили “якийсь iOS 15”, але у них не так багато відомостей про витік технологій. Тим не менш, велика частина інформації узгоджується з тим, що повідомляв Марк Гурман, надійний інсайдер Apple.

Невдовзі ми дізнаємось, що правда в області витоків iOS 15. Ми очікуємо, що Apple розкриє програмне забезпечення, яке буде поставлятися на iPhone 13, під час головної доповіді WWDC 2021 7 червня.

Дати оцінку данній статті

Про автора

Додати коментар

Недавні записи