Xbox Series X може транслювати і записувати геймплей в 4K – 60 кадрів в секунду

Xbox Series X може транслювати і записувати геймплей в 4K - 60 кадрів в секунду

На цьому тижні Microsoft багато говорила про свої плани на наступне покоління, підтверджуючи деталі про свою меншу і дешевшу консоль під назвою Xbox Series S. Компанія також випустила приплив інформації про більш потужного хлопця системи, Xbox Series X: вона здатна транслювати геймплей і записувати ігрові кліпи 4K на частоті 60 кадрів в секунду.

Це значне оновлення в порівнянні з поточним поколінням Xbox One X, який може записувати кліпи 4K Xbox Game DVR, але з обмеженням до 30 кадрів в секунду. Звичайно, Xbox наступного покоління зробить його набагато простіше робити скріншоти і грати завдяки новій кнопці Share на контролері.

- Advertisement -

Таблиця в інформаційному бюлетені Xbox, яка порівнює можливості Xbox Series X і Series S, робить їх відповідні набори функцій майже ідентичними. Microsoft стверджує, що основною відмінністю між двома консолями є їх роздільна здатність рендеринга: Серія X призначена для ігор в оригінальному 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду, а Серія S призначена для ігор 1440p з частотою 60 кадрів в секунду. (Обидві консолі також підтримують кадри до 120 кадрів в секунду.)

Порівняння специфікацій обладнання Ps5 і Xbox Series X

Однак потокове передавання і запис 4K60 перераховані в таблиці як функція, доступна виключно для Xbox Series X. Звичайно, має сенс – Series S не відображає ігри в 4K. Але немає роздільної здатності або частоти кадрів, яку Серія S підтримує для потокового передавання та захоплення гри.

Здатність Серії X транслювати та захоплювати геймплей у роздільній здатності 4K60 ставить консоль нарівні з деякими найпотужнішими ігровими ПК. Відеокарти Nvidia та AMD дозволяють транслювати та записувати якісний геймплей за допомогою невільних програм. Але в іншому випадку гравці повинні використовувати такі пристрої, як картка захоплення Elgato 4K60 Pro або блок Elgato 4K60 S, який сам може коштувати пару сотень доларів. Нове обладнання Microsoft робить високоякісне потокове передавання та захоплення відео набагато доступнішими для непрофесійніх творців вмісту.

Xbox Series X може транслювати і записувати геймплей в 4K - 60 кадрів в секунду

Варто зазначити, що YouTube в даний час є єдиним великим потоковим сервісом, який підтримує пряму трансляцію 4K60 з моменту закриття Microsoft власного сервісу Mixer в липні. Twitch обмежується 1080p на частоті 60 кадрів в секунду, тоді як Facebook і Twitter в даний час підтримують тільки відео 720p. Можливо, що включення Microsoft можливостей потокового передавання 4K60 в Xbox Series X заохочуватиме інші платформи, крім YouTube, підтримувати відео вищої якості.


Похожие статьи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние записи