Заробіток в інтернеті на Aliexpress (Aliexpress) без вкладень

- Advertisement -

Огляд найнадійніших варіантів

Aliexpress надає відмінні можливості заробляти гроші онлайн, не виходячи з дому, сервіс співпрацює з партнерськими сайтами epn.biz і admitad.com. Щоб отримати дохід, потрібно зареєструватися на одному з цих ресурсів, вибрати потрібний товар і створити реферальне посилання. Перейдіть epn.biz щоб перейти на вкладку Знаряддя, натисніть кнопку Мої оголошення та Отримайте Глибоке посилання. Тут потрібно вставити посилання і завершити генерацію кнопкою "Створити креатив". Отримання посилання на сайті admitad.com займе у вас багато часу: перейдіть до Інструменти, потім DeepLink Generator, додайте посилання та натисніть кнопку "Генерувати". Знайдіть реферальний сайт. Ви можете використовувати свій обліковий запис Instagram або будь-яку соціальну мережу. Додайте опис виробу, прикріпіть фотографію і відкладіть отримане посилання.

Заробіток в інтернеті на Aliexpress (Aliexpress) без вкладень

- Advertisement -

Сервіс epn.biz з точки зору функціональності, так як має зручні інструменти для продажу:

 • Ви можете використовувати його для встановлення розширення браузера, яке дозволяє швидко формувати посилання.
 • Можливість збереження будь-якого банера, який буде розміщений на вашій платформі
 • Велика кількість посилань на купони з великими знижками;
 • створення рекламних посадок, невеликих майданчиків, тематично об'єднуючи групи товарів;
 • Контроль попиту споживачів, завдяки спеціальній таблиці, яка збирає запити від користувачів AliExpress;
 • функції залучення рефералів. Отримуючи пасивний дохід від заробітку людей, яких ви залучили до epn.biz.

Плюси цього заробітку:
П
окупець купує товар не безпосередньо через сайт, а з вашою допомогою. Відсоток прибутку зараховується на ваш рахунок.

Партнерські програми на AliExpress

Рівень доходу: 7 – 12% ціна покупки.
Як заробити гроші?
Дослідіть можливості партнерської програми на сайті Aliexpress, зареєструйтеся, а потім отримайте спеціальне посилання. Потім запропонують його потенційним клієнтам. Зробивши покупку, ви отримаєте свій інтерес. Недоліком офіційної програми є відсутність інтерфейсу російською мовою. Партнерська програма підходить для продавців, які володіють великими магазинами, процентний дохід на таких сайтах буде високим. Для невеликих площ програма не буде вигідною, оскільки комісія при виведенні і передачі істотно знижує рівень доходів.
Плюси цього заробітку:
Клі
єнт отримує замовлення – прибуток надходить на ваш рахунок. Зверніть увагу, що інша категорія продукції має різні умови партнерської програми. Якщо покупець натиснув на посилання, але придбав товар в іншого продавця, гроші все одно підуть на ваш рахунок. Aliexpress платить за те, що з вашою допомогою клієнт прийшов на сайт. Ви можете відстежувати кількість людей, які скористалися посиланнями, і кількість їх переходів.

Заробіток в інтернеті на Aliexpress (Aliexpress) без вкладень

Магазини-партнери

Рівень доходу: від 2 до 30% від вартості замовлення.
Як заробити гроші?
Ще один спосіб заробити гроші за допомогою реферального посилання – створити односторіна сторінка веб-сайту, власного інтернет-магазину. Для створення такого сайту використовуйте будь-якого конструктора сайтів (Tilda). Ми створюємо сайт, дотримуючись підказок сервісу, публікуючи опис продукту та посилання, отримане на партнерських сайтах Aliexpress.
Плюси цього методу:
Добре спроектований інтернет-магазин вселяє впевненість покупця. Клієнт замовляє товар, і ви отримуєте відсоток від цієї покупки.

Грошей

Рівень доходу: 3 – 8% від вартості замовлення.
Як заробити гроші?
Можна повернути чималий відсоток вартості, завдяки користуюсь популярними послугами кешбеку. Просто зареєструйся на своєму сайті. Letyshop повертає 3% на рахунок. Важливою перевагою є накопичувальна система обслуговування. Чим більше покупок ви робите, тим вище відсоток кешбеку. Сервіс Kopikot гарантує повернення коштів від 5,5% від суми (зняття коштів можливе при накопиченні 500 рублів), а ePN Cashback від 8% (при накопиченні кешбеку вартістю $0,2). Послуги кешбеку також працюють за реферальнею програмою. Рекомендую його друзям і знайомим – отримайте відсоток від суми своїх замовлень. Всі залишаються в грошах.
Плюси цього заробітку:
Вам не потрібно щось купувати, пропонувати допомогу своїм друзям і знайомим. Вони купать необхідну річ за звичайною ціною, а відсотки повернуться як приємний бонус за чуйність.

Дати відгуки

Рівень доходу: Малий дохід з мінімальними зусиллями.
Як заробити гроші?
Метод підходить для постійних покупців. Вам потрібно опублікувати незаписаним огляд замовлення. Відкликання має бути суттєвим за обсягом, містити фото/відео презентацію покупки.
Плюси цього методу:
AliExpress стягує 5 центів за перегляд вашого неперевершеного огляду. Такий заробіток є приємним бонусом і не вимагає великих зусиль і часу.
Заробіток в інтернеті на Aliexpress (Aliexpress) без вкладень

Медіація (Dropshipping)

Рівень доходу: 10-15% від початкової вартості покупки.
Як заробити гроші?

 1. Перший варіант – запропонувати друзям допомогти замовити необхідний товар. Багато людей, особливо старшого покоління, не довіряють інтернет-магазинів. Запропонуйте свої послуги, замовте покупку – отримайте невеликий відсоток.
 2. Варіант два – розмістити опис продукту, його фото в своїх соціальних мережах, в популярних додатках, що займаються купівлею і продажем (Avito).

Щоб заробити таким чином потрібно мати хороші комунікативні навички, а також зрозуміти принцип роботи Aliexpress. Це спрацює, якщо ви:

 • Знати структуру сайту;
 • Є навички, щоб знайти правильний продукт.
 • Дізнайтеся, як правильно заповнити адресний рядок одержувача.
 • Ви знаєте рейтинги роздрібної торгівлі, читаєте відгуки про продукцію;
 • знати, як відслідковувати замовлення за допомогою трекера, і як відкрити спір з продавцем в разі, якщо товар загубиться в дорозі.

Тобто ви впевнений користувач платформи AliExpress. Рекомендуємо зібрати базу постійних покупців. Дохід повністю залежить від вашої здатності вести діалоги з клієнтами, демонструвати продукт з прибуткового боку.
Плюси цього методу:
З
амовляють з Aliexpress за первісною ціною, продають з націдосленням. Більшість інтернет-магазинів працюють за цією схемою і мають хороший прибуток. Рекомендуємо працювати тільки з перевіреними продавцями. Відповідальність за товар повністю на вас, так як покупець купує не у AliExpress, а з ваших рук. Цей спосіб має ризики – якщо товар прийде несправний або загублений поштою, вам доведеться повернути гроші з кишені.

Спільні закупівлі

Рівень доходу: від 10% від вартості оригінального замовлення.
Як заробити гроші?

 1. Зберіть групу покупців, рекламуйте товар, робіть свої замовлення. І, як організатор, ви ведете з ними переговори під невеликий відсоток при отриманні замовлення. Якщо покупців буде багато, відсоток буде значним.
 2. Опублікувати повідомлення про вербування людей для спільних замовлень. Платформою для такої реклами можуть стати соціальні мережі або сайти, що спеціалізуються на оптових замовленнях. А потім діяти подібним чином до описаного вище.
  Коли надходить замовлення, ціна покупки ділиться на кількість покупців порівну. Організатор стягує організаційний збір (10-15%). Рекомендуємо зібрати клієнтську базу у жителів одного населеного пункту, так як організація відвантаження по країні в різні міста вимагає великих зусиль. З іншого боку, для цього не потрібні додаткові інвестиції – оплата відправлень в країну відбувається учасниками спільної закупівлі.

Плюси цього заробітку:
Нам
доведеться перетворитися на справжнього консультанта, який прокачує ваші маркетингові знання. Необхідно розібратися в товарі, дізнатися про знижки та акції. Уважно перевіряйте продавця, читайте відгуки. Неправильний розмір речі, помилка при виборі кольору моделі назавжди відверне клієнта від вас. Оптові покупки на Aliexpress вигідні, потрібно лише знайти потрібний товар, який відповідає потребам групи покупців. Таким чином, ви можете працювати над передоплатою, але не забувайте, що відповідальність за спільну покупку лежить на ваших плечах.

AliExpress можна використовувати не тільки як платформу для покупки китайських речей. За допомогою AliExpress можна заробити багато грошей в інтернеті вдома. Але такий вид діяльності вимагає, щоб ви досить добре розуміли в кожній схемі, вивчали всі нюанси і підводні камені. Якщо ви отримаєте роботу права, ваш дохід цілком може бути $ 1000-2000 на місяць.

Похожие статьи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние записи